Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Shh, it's a secret.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Cred ca aveam cont pe zup de mai bine de un an dar nu am mai intrat pana cand intr-o seara mi s-a facut dor sa citesc ficuri si asta am si facut. Am dat pe zup, dintre toate site-urile aici gasesc cele mai bune ficuri, si am gasit un fic superb Jail is my home. Atunci mi-am amintit ca am si eu cont si ar trebui sa vad ce mai e pe aici. So here I am .
Ma cheama Oana, ziceti-mi Ony Smile
Sunt o fire prietenoasa, zapacita uneori. Ma amuz usor si-mi plac persoanele cu simtul umorului.
Pe 6 ianuarie fac 15 ani si sunt capricorn. Iubesc culorile rosu si negru, cine nu le-ar iubi? 4
Sper sa fim prieteni si daca aveti intrebari sunt aici sa va raspund.
Bye-bye. :bye:
Bine ai venit pe Animezup, butterfly_ony!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Hei, bun venit pe forumul nostru! Sper sa te simti cat mai bine si sa iti faci multi prieteni in continuare. Daca ai vreo nelamurire poti apela la mine sau la oricare membru al staff-ului nostru.
Cateva intrebari:

Rosu sau verde?
Sasuke sau Naruto?
Carti sau filme?

Cam atat /hugs!
Rosu sau verde? Iubesc rosul dar si verdele exprima atat de multe si e o culoare fenomenala, nu ma pot decide.
Sasuke sau Naruto? Sasuke
Carti sau filme? Filme iti ofera imagini vizuale pe cand cartile te lasa sa ti le creezi singur.. Amandoua.