Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Alohaa!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut! Ma numesc Sophia, dar prietenii imi spun Sophy sau Soph. Am parul natural brunet "ca de abanos" ca sa parafrazez o expresie cunoscuta71 si ochi albastrii. Am 1.68 si sunt destul de slabutaSmile. Ador iepurasii si pisicutele (iepuras e un al nickname al meu, dar e o poveste mai lunga pe care poate o sa v-o spun candva), in general pufosenii8. Imi place sa citesc tot felul de carti gen romance dar mai contemporane(am citit aproape toata colectia coktail si acum urmeaza strada fictiunii, iar cartea mea preferata e Julieta de Anne Fortier). Iubesc sa ascultmuzica pop, rock,house si sa dansez, cred ca asta e si motivul pentru care frecventrz destul de des unele cluburi de la malul marii( locuiesc in cta:d), imi place dealtfel sa desenez iar in timpul liber fac teatru si voluntariat la un ong in care ne ocupam de miscarea si dezvoltarea fizica si emotionala a copiilor mergand in scoli si facand cu ei diferite activitati amuzante siii... Evident iubesc animeurile. App, m.am nascut acum 17 ani in zodia scorpion(deci sa nu bagati in seama micile mele rautati caracteristice zodiei atunci cand scriu fara sa gandesc21 )
Bine ai venit pe Animezup, Sophy_Soph!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Bună soph. Bine ai venit pe zup Smile
Am şi eu câteva întrebari:
1. Care este cântaretul/cântareata ta preferată ?
2. Ce anime'uri ai vizionat ? Care ţi-a placut cel mai mult ?
3. Îţi place să scri ? ( fic'uri, poezi.. )
4. Culoarea ta preferată ?
5.Cum ai dat de Zup ?
Şi cam atât. Îţi urez încă o dată bun venit şi have fun.
Pa-pa Smile
Buna Agg! Uite si raspunsurile la intrebarile tale:
1.cel mai mult imi place sa o ascult pe Carrie Underwood
2.nu am vizionat o multime de animeuri dar cu siguranta naruto a fost preferatul meu
3.Da,da,da! Iubesc sa scriu.8 Am inceput vreo doua ficuri acum cateva luni si am multe idei dar din pacate nu prea am timp sa le finalizez2 cat despre poezii, am scris cateva cand eram mai mica doar ca proza mi se pare mult mai potrivita stilului meu literar
4.culorile mele preferate sunt mov, turcoaz si albastru(in ordinea asta)
5. De zup stiu de mai mult timp, cam de vreo 4 doar ca indirect. O prietena imi trimitea pe mail capitole din "Atractie fatala" de care pur si simplu m.am indragostit!! Apoi dupa ce am aflat de site am intrat de cateva ori doar ca atunci cand deschideam un fic nu reuseam sa vad decat prima pagina(idioata de mine nu vedea desfasuratorul de pagini, dar in apararea mea era un fundal mai ciudat pe vremea aia 21 ) si toate mi se pareai terminate in coada de peste. Si de curand cand imi faceam curat in computer am dat de mailurile prietenei mele si am descis sa mai intru o data sa vad ce ficuri au mai aparut, si iata ca m.am inscris si eu 4
Cam asta ar fi tot. Daca mai ai si alte intrebari iti voi raspunde la ele cu mare dragpupic
Buna Sophia, bine ai venit printre noi. Imi cer scuze pentru inconvenientele provocate de site acum cateva luni, treceam prin niste schimbari de tema.

Sper ca o sa iti placa pe aici si spor la postat ^^
Draga Lia, nu cred ca grafica site.ului a fost cu adevarat de vina78 eram eu prea ametita de frumusetea ficurilor ca sa imi mai pot da seama de orice altceva 4. Si deja imi place aici. Sper si eu sa postez cate ceva dar sa trecem de perioada tezelor. App, tu in ce clasa esti?5
Fac 21 de ani in cam o saptamana, deci nu cred ca mai e vorba de a apartine unei clase anume, eventual cea a oamenilor foarte colorati mental. Sa speram ca mai revine activitatea pe aici dupa ce toata lumea scapa de teze si vine vacanta de Craciun ^^.

Spor la invatat pana atunci.
Heya oama buna!
Ce dansezi? (ca gen ma refer)
Manga?huh? NO MANGA?!
gosh nu stiu ce sa zic dar deh sper sa-ti ocupi macar putin timp cu forumu', nai ce pierde. Have fun!
Sper sa ramai pe forum.
Cya
Welcome








.
@Lia : iti multumesc mult pentru urari si multi inainte. La ce facultate esti si unde pt ca la varsta mea ar cam trebui sa stiu ce vreau sa urmez dar spre dezamagirea parintilor mei nu stiu inca4 si tot intreb lumea ca sa ma inspir si eu5

@Azazel:Am dansat balet pe la 5 ani si de la 7 am facut dans modern pana in clasa a 6a dar m.am lasat. Acum mai dansez dar numai ocazional pe bumtzi bumtzi in cluburi. Iar despre manga ce pot sa zic, nu am citit niciuna pana acum(please don't kill me for this) dar poate imi recomanzi tu una bunapupic
[Posturi unite]
@Kommissar: grazie, grazie, multo grazie bello pupic 21