Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: heeey >:D<
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna! In primul rand vreau sa stiti cat de fericita sunt ca m.am alaturat voua!! Smile De mai mult timp mi.au spus prietenii de site dar de abea acum am reusit sa imi fac si eu cont(spre rusinea ma 2 ) Sunt pasioanata sa scriu tot felul de povesti inspirate din viata adolescentina si poate daca prin sufiecient curaj o sa postez si aici cateva. Numele meu e Laura si sper ca o sa imi dati si voi cateva sfaturi despre cum sa scriu si eu si cum merg lucrurile pe aici 5

P.S. sunt foarte sociabila asa ca va rog chiar sa va prezentati si voi ca sa facem cunostintaSmile hug
Bine ai venit pe Animezup, SweettyL!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salve ! Hmmmm fetiscana :yes:

Ce sa fie pe aici perversi, obsedati de apocalipsa, saraci cu anime-uri, obsedati de manga (cred ca aici ma descriu) incercam sa ne ascundem in buncare...

Oricum bine ai venit si spor la postare si la agatat.
Heyaaa Laura. Şi noi ne bucuram că ni te-ai alaturat Smile
Am şi eu ceva întrebari dacă nu îţi este cu suparare:
1. Câţi ani ai ?
2. De unde eşti ?
3. Ce muzică îţi place ?
4. Îţi plac anime'urile ? Dacă da, care sunt preferatele tale ?
5. Ce zodie eşti ?
Mhm, dacă ai vreo nelamurire nu ezita să mă întrebi, sunt dispusă să te ajut cu orice problemă ^_^
Have fun !
Salut Agg. Am 15 ani si sunt din constanta. Imi plac cam toate stilurile de muzica in afara de manele. Sincer nu prea le am cu zodiile si nu prea citesc horoscopurile dar cred ca sunt zodia leu, ziua mea e pe 5 august, daca te pricepi la zodii atunci cred ca iti poti confirma71
Imi plac animeurile iar preferatul meu este Narutoooo!!88

Badby

Welcome to forum Laura, i hope you will have great time here and i hope you will share your valuable information and experiences with us. I am also here to make new friends and share my experiences with you guys Smile