Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heyaaaa~, mina-sa~n!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Etoo, eu sunt Ichigo, numele meu real fiind Andrada (desi n-am mai fost strigata dupa porecla de catva timp :99Smile, am 16 ani, ma uit la anime de prin 2005 si citesc manga cam tot din aceeasi perioada. Favoritul meu forever and ever este Bleach o//o. Il iubesc cu totul<3<3. Hm, alte anime.uri favorite ar fi Naruto, Fairy Tail, Gurren Lagann, Ao no Exorcist, Soul Eater, Hetalia, Kuroshitsuji, Highschool of the Dead, Nana, Vampire Knight si bineinteles multe altele. Imi mai place sa desenez, sa ascult muzica, sa ma uit la filme. Ahm, in mare ascult cam orice gen de muzica, daca imi place cum suna melodia respectiva (bineinteles se exclud manele *disgusted*). Printre altele, ascult si k-pop, j-rock (kyaaa the GazettE *fangirl scream*), j-pop (mai putin). In materie de filme, imi plac cele SF, fantasy, de actiune, dar si comediile.
Ok, probabil sunt eu mai ciudata, dar ca fata nu-mi place yaoi-ul. Am multe momente cand il urasc, dar am si momente cand il accept, dar mai mult de atat, niciodata. Eu prefer hentai-ul 4.
Sunt in clasa a XI-a, la filo, la Gh. Sincai (nu stiu daca e relevant in vreun fel *laughs*).
Ahm, in final, sper sa-mi fac multi prieteni *big hug*.
Bine ai venit pe Animezup, Ichigo-chan69!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!

Aly

Welcome on zup Ichigo!

Sa te distrezi, sa iti faci prieteni si daca e vreo problema, apeleaza la rosiatici :p

So... citesti manga, si daca da, care e favorita ta sau cea mai recenta si, esti la filo, o sa ne scrii vreo poveste pe la fanfiction cumva? 5
yayayaya salutare si bine ai venit ! sper sa ti placa pe aici, mai ales ca sant baieti FOARTE frumosi cu ochii albatri si verzi si alti rosii de somn 10
Hei, Ichigo! Ma bucur sa te avem printre noi. Sper ca o sa ne scrii niste fic-uri si o sa imparti pareri la filme si anime-uri. Acum sa iti pun cateva intrebari:
Culoarea favorita?
Caracter favorit dintr-un anime/manga?
Si care ti s-a parut cel mai "interesant" hentai pe care l-ai vazut?
Bine ai venit!!
Well, first of all, thanks for all the welcomes hug!
Second, manga mea favorita e (logic) Bleach<3 dar si Fairy Tail<3. In legatura cu fanfiction, chiar vreau sa scriu intr-un viitor apropiat (sper sa am timp4).
Ooo, daca chiar sunt baieti cu ochii albastri, deja sunt foarte interesata21)). And DreamsKeeper, when you say "baieti FOARTE frumosi" are you talking about yourself?39 21
Well, culorile mele favorite ar fi rosu, verde, galben.
Eu nu il pot numi personaj favorit, pentru ca este dragostea vietii mele 88: Grimmjow Jaegerjaques :love: (din Bleach, era si normal *laughs*).
Cel mai "interesant" hentai? *thinking* Cred ca Temptation (Yuuwaku). A fost destul de tare :perv:. Mai ales fetele fetelor, cand erau la orgasm, din cate imi amintesc, erau demente :ha:.
Ichigo, bine ai venit pe Zup! Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi, multi prieteni. Insa nu imi fac griji. <3
Hmmm... incep si eu cu intrebarile, ca asa nu prea stiu ce sa spun. xD
`Doujinshiurile iti plac?
`Ce film ti-a placut cel mai mult, din toate vizionate recent sau in general?
`J/k-dramale iti plac? Ai vreo drama favorita?
`La desen, te axezi mai mult pe traditional sau pe digital?
--
Bine, asta e tot, din pacate, insa sunt sigura ca daca am vorbi in particular sau asa inafara am avea destule de depanat. *laughs*
Imi plac Doujinshi-urile. Mai ales cele bine realizate, in care personajele chiar seamana cu versiunile desenate original.
Film favorit? *thinking* *thinking* Pfaa, nu prea stiu ce sa spun pentru ca imi plac multe filme si chiar nu pot alege, nici din cele recente21.
Dramele asiatice imi plac8. Ca K-Drama favorita ar fii Rooftop Prince, iar ca J-Drama 39 live-action-ul de la Ouran High School Host Club. Adica a fost genial:X.
Iar ca desen, numai traditional. I mean, am inceput unul digital pe care nu l-am terminat nici acum21).
Citat:And DreamsKeeper, when you say "baieti FOARTE frumosi" are you talking about yourself?

E fac parte din categoria baietilor cu ochii verzi si urati 2
Heya you bleach fan!
Nu stiu exact cand ti-ai facut introducerea deci sper sa descoperi ce iti aduce forumu' asta.
Have fun!
Si ce ai vazut asa interesant la Hightschool of the dead?
Sper sa ramai pe forum!
Cya!
Pagini: 1 2