Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hei.. din nou! (?)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut! Sunt Teodora, imi puteti spune Teo/Teddy/Teut/chestii, cum vreti voi. In primul rand, nu sunt noua. Am mai avut un cont, insa mi-am uitat parola. Mi-am schimbat de multe ori nick-ul, cred ca ultimul a fost Nirv sau ceva de genul. Chestia asta mi s-a-ntamplat acum ceva timp, chiar mult timp, aveam parola salvata atat pe calculator, cat si pe telefon. Am sters istoric si cam tot ce aveam de pe browser, inclusiv parolele. Pe telefon intram, insa era aiurea ca nu prea postez de pe el, ci de pe pc, de unde nu puteam intra. Acum vine magnifica intrebare gen "asta ii proasta? nu a auzit de "recupereaza-ti parola"?". Ba da, stiu bine faza. Insa contul respectiv l-am facut pe o adresa a carui parola chiar nu o mai stiu, nu l-am folosit de luni intregi, acum am alta. Deci, nu a mers modalitatea asta. Nu stiu daca aceasta scurta-lunga povestioara trebuia scrisa aici sau unui mod, nu am habar si dac-am gresit, sper sa mi se ierte.
Si.. mna, nu mai am ce zice.. am fost direct pe subiect. Stiu ca am scris al dracului de mult, dar am lamurit poporul! 21 [sper]
Pa-pa 4
Bine ai venit pe Animezup, Peppers!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Bine ai revenit!
Daca iti poti aduce aminte numele contului, pot fie sa ti-l unesc cu actualul pe care l-ai creat, fie sa iti pun o parola noua.
In orice caz, sper sa te simti bine la noi si sa te distrezi postand pe aici.
Heeei, iub', bine ai revenit! <3
Hmm, sa zicem ca ma bucur ca dupa atata timp m-ai anuntat si pe mine ca ti-ai facut cont nou, dar tot vacuta mea esti ca n-ai facut-o la tiiiimp!
Acum... ar fi chiar culmea sa am vreo intrebare pentru tine, mm, poate doar una: ma mai iubesti? 5
Inca o data, bine ai revenit! 108