Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ohayo! Ma numesc Roxana si am 15 ani! M-am hotarat sa-mi fac cont pe zup fiindca nu mai puteam urmari ficurile magnifice de pe acest sait.
Puteti sa-mi spuneti Rosette, Rosse si Foxy. Prietenii colegii imi spun Roxy, Pisicuta si Foxy.
Sunt o fire prietenoasa, amuzanta, serioasa, schimbatoare, nebuna, emotiva etc.. Ca va plictisesc
Imi place muzica rock, pop mai pe sleau fara manele.
Deci sper ca o sa ne intelegem , va pup ^^
Bine ai venit pe Animezup, RosetteFoxy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Buna Zuppy! Multumesc de primirea calduroasa. Smile Esti o mascota superba, imi place foarte mult ^^
Hello Rosette! *hug* Bine ai venit pe Zup, sa te distrezi, sa postezi si sa citesti cate ficuri iti plac.
Intrebari, intrebari:
1. Ce trupe de rock/pop iti plac cel mai mult?
2. La ce gen de filme aderi?
3. Anime? Do you like it?
4. Yaoi? : >
5. Vrei ca iarna asta sa ninga? : ]]

Si cred ca atat... oricum bun venit din nou, distractie placuta.
Nice to meet you and i like your name!
Hello Andromeda *hug*multumesc, o sa ma distrez cu voi , de asta sunt sigura 4
1. Ce trupe de rock/pop iti plac cel mai mult? Imi place Black Veil Brides, Paramore, Evanescence etc.
2. La ce gen de filme aderi? Hmm comedie, horor,, actiune, romance, thriller, dar in special de comedie si actiune.
3. Anime? Do you like it? Mai intrebi? Logic ca da ^^
4. Yaoi? : > Oh da, de ce nu?
5. Vrei ca iarna asta sa ninga? : ]] 21) Pai da si nu. Sa ninga mult ca sa nu mai merg la liceu si sa stau acasa la caldurica si nu ca mi-ar fi mai usor sa fac naveta si cvel mai important: Fara mozol 21)

Multumesc de compliment.Sper ca te-am lamurit cat de cat. Esti foarte de treaba, multumesc de primirea calduroasa ^^