Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ohayoo
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Ohayo!!
Sunt Alice am 16 ani si sunt noua imi place sa citesc manga si sa ma uit la anime mmm sunt o fata grea de cap :nh: la inceput timida, singura materie care imi place e engleza sunt in Italia de cand aveam 9 ani si am invatat.o in 6 luni .Am parul lung saten ochii caprui , imi place musica rock in japoneza sau engleza ador hainele de la DC si Vans ....si cam atat Smile
Bine ai venit pe Animezup, essyXD!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Buna Alice, ai un nume interesant ^^

Uhm..e bine ca iti place engleza, nu stiu cum e cu ea prin Italia pentru ca din experienta mea italienii o vorbesc de parca ar avea injectata o fiola de morfina in falca.

Cam ce genuri de manga citesti? (zi yaoi, am parul aproape)

Distractie placuta pe forum, sper sa fii activa si sa nu faci spam. Ei, poate doar un pic. Ja ne..
eto imi plac yaoi si da ai dreptate italieni vorbesc prost engleza dar fratele meu de 18 ani ma invata pentru ca el nu a venit in italia a stat in tara cu tata deci el ma invata engleza si nu.mi fac prob :love:
[Posturi unite]
a da si multumesc pentru complimentul despre nume Smile
Ohayo! Ma numesc Roxana si am 15 ani! M-am hotarat sa-mi fac cont pe zup fiindca nu mai puteam urmari ficurile magnifice de pe acest sait.
Puteti sa-mi spuneti Rosette, Rosse si Foxy. Prietenii colegii imi spun Roxy, Pisicuta si Foxy. Smile
Sunt o fire prietenoasa, amuzanta, serioasa, schimbatoare, nebuna, emotiva etc.. Ca va plictisesc 21
Imi place muzica rock, pop mai pe sleau fara manele.
Deci sper ca o sa ne intelegem , va pup pupic ^^
Roxette, daca vrei sa te prezinti, fa-ti un topic special pentru asta, nu posta in topicul altei persoane ^^ Te duci la nou-veniti si apesi pe new topic si scrii acolo ce ai de zis despre tine, pentru ca toata lumea sa poata vedea 4.
Miss M nu prea imi pasa ca sa prezentat pe topic.ul meu chiar imi face placere
essyXD, nimanui nu-i pasa ca tie nu-ti pasa. Ideea e ca mai sunt si niste reguli care ar cam trebui respectate. Una dintre ele e ca nu te prezinti in topicul altei persoane. Pupici.
ok ok nu stiam ce naiba trebuie sa imi sariti asa in cap :s:s
Scuze. Am fost putin cam rautacioasa, aveam o dispozitie groaznica. Btw, welcome to Zup!
Pagini: 1 2