Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: "neata"
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

ciprian

Neata...Ma numesc Ciprian am 15 ani,sunt din Falticeni(oras naspa...cel putin pt mine)....mda 39...in timpul liber ma dau pe skate...pt cei care le au cu skateul dau si am dat..frontside,backside,falfcab,pop shovit,shovit,fakie shovit si pop shovit,nollie shovit,big spin,360 shovit,kickflip,heelflip,kickflip sex change,fakie kickflip sex change,inward heel,si tricuri ieftine precum boneles beenplant etecetera etecetera.Intimpul liber mai cant la chitara (incepator rau 21 );net, muzica,ascult rock de preferat black....etc etc..na numai stiu ce sa mai spun...aaa animeuri...bleach,death note,naruto,inuyasha etecetera etecetera...nelamuriri= intrebari 10...Smile
Hello ~
ma bucur sa te cunosc....hmm..draguta descriere ^^
skate yayyya ^^ ( vechea mea pasiune chiar daca nu ma descurc pre grozav...sunt incepatoare ^^)
well...eu iti zic Happy Posting and No Spam
Bye....
See ya on the forum
un skater... nicesmile
ei bine... bun venit pe animezup, incantata sa te cunosc, si apropo nu cred ca Falticeni e mai oribil decat orasul in care locuiesc eu...
anyway chiar te pricepi la skate
distractie placuta pe aici ;hugs; Zuppy23:bye:
Salut!Ma bucur sa te cunosc Ciprian.Bine ai venit pe la noi si foarte dragutza descriere,interesanta.Mmm..intrebari?
*Citesti manga?
*Care e personajul tau favorit din anime-uri?
*Stiu sunt cam nasha intrebarile...dar:ce culori iti plac,ce zodie esti?
Oricum sper sa te distrezi pe animezup,sa-ti faci multi prieteni si Happy posting!:bye:

ciprian

multumesc...Smile...spam sper sa nu fac...4..Smile....va sau va ti dau pe skate?7...super..Smile..pai nu conteaza daca dai ca ceilalti din oras sau etc.
, te dai ca sa te distrezi...Smile....nici eu nu sunt bun....sunt pe locul 4 din oras...dar ma dau totusi...de acum ma pot da doar in vacante si weekend..pt ca fac ore dupaamiaza...da na..Smile
Salut, Ciprian >:d<
Am si eu cateva intrebari ^__^ Intrebarea moarte n-are :p

1.Esti fan Vampire Knight?:p Daca nu, iti recomand sa te uiti la anime :d
2.Iti place Shugo Chara? O.o
Si o intrebare de baraj:
Ciocolata preferata?:d A mea e Kandia sau Laura 3921
wow super descriere Smile let's see 39 welom on the forum and happy posting and no spam.Nu stiu ce ar trebui sa te intreb fiindca toate intrebarile s-au pus..in fine.
Sper sa vedem posturi multe si frumoase de la tine si sa te cunoastem mai bine.

z-bye all

ciprian

scuze Kahoko...nu am vazut postul tau...:d...pai manga nu citesc..nu am incercat niciodata....:p...pai personajul favorit 39...Yahami Light din death note...culorile preferate sunt rosu si..negru care e nonculoare...siiiiiiiiiiiiiiiii sunt in zodia taur Smile