Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Caut fondatori pentru un fansub
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Persoane serioase, ce doresc sa se ocupe si sa puna la dispozitie anime in romana (adica sa traduca, encodeze, uploadeze, etc)

Caut 2 fondatori, daca gasesc o singura persoana dar cu o echipa (adica 2-3 prieteni care sa se ocupe e OK)

Eu va cumpar domeniul (.com, .info, .ro) , eu va asigur hostingul eu va fac site-ul daca nu va descurcati. Voi doar sa va ocupati de anime.

PS : trec pe numele vostru domeniul, bineinteles.

Astept persoane interesate la ID-ul de Yahoo M : ma_bucur_ma@yahoo.com *sau doar ma_bucur_ma

Puteti da aici un mesaj privat daca vreti anumite detalii (va recomand sa-mi dati add pe Yahoo si vorbim acolo)

Astept.. astept..
Cu ce rost? Sunt alte grupuri care se descurca de minune si alea sunt de ajuns...
Asta se face mai greu,si nu doar cu un anunt pe forum, o sa fie greu,mai ales daca dai de oameni putini preocupati.
Nu ma pricep la chestii de genu',decat ca uploader,dar asta o poate face oricine 21 deci....concluzie,greu foarte greu
Ai mai avut experienta in domeniu?
Ce fansuburi? Cele ce cu adevarat sunt de valoare in Romania scot cate 1 episod pe saptamana. Celelalte scot pe banda serii de tot rasul si nici bine nu le traduc.

Eu va ofer Site, Forum, Domeniu .ro (numefansub.ro) , suport tehnic , gazduire web pentru site, care toate te duc la peste 250 LEI .

Nu sunt destule . Am avut experienta, am avut fansub, dar partea asta nu te/va priveste.

Inca astept.