Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello ^_^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Mă numesc Emilia Elena, dar cel mai des mi se spune: Ema, Emy sau Em...şi alte derivate ale numelui Ema. (nu altceva) Am 15 ani (împliniti) şi sunt din Bucureşti.

Ce pot spune despre mine? Ar fi cam multe, dar nu degeaba mă prezint.

Desigur sunt fată, sunt una foarte diferită de celelalte. De ce? În mine veti gasi toate contrastele posibile: de la fată cuminte la fată rebelă, de la boboc la senior, de la note bune la note proaste (sau invers 21)

Îmi place vara (foarte mult 9), să ies afară cu prietenii.
Iarna iubesc să mă plimb singură în parc şi să privesc peisajul de iarna care mă farmeca... şi mă ducea într-o lume a mea. Nu sunt genul de fată care sta doar în fata calculatorului. (îmi cer scuze dacă există astfel de persoane pe aici)
Ştiu să mă distrez dar şi să pun limita. 21

Lucruri ciudate: Îmi place ca noaptea pe la ora 1 să mă duc să mananc un fruct, sau eventual să beau un pahar de lapte cu miere. Îmi place să joc fotbal şi dacă s-ar putea aş vrea să intru în echipa şcolii, dar din pacate acest lucru nu este posibil.

Lucruri normale: Iubesc muzica. Nu pot sta fară ea. Ori la caşti ori la pcalculator, la televizor... nu contează; mereu este muzica cu mine deoarece este o ceva ce face parte din mine şi nu pot trai fară ea. (desigur, doar la şcoală) Sunt prietenoasă şi nu sunt bârfitoare. Poti avea încredere în mine. (nu spun nimanui secretele tale 16)

Ce aş mai putea spune? Desigur, să mă descriu fizic. 4
Am 1.71 şi am parul şaten tuns în scari, ajungând până la umeri. (putin mai jos 21) Am ochi caprui şi un corp după parerea mea destul de potrivit. (mai trebuie retuşuri 21)

Sper că îmi voi face prieteni şi nu voi provoca prea multe probleme pe aici. Smile

Ja ne!
Heeeei, Ema! Bun venit pe zup, sper sa-ti faci cat mai repede posibil prieteni si sa nu dai de probleme... de orice fel. Mm, cred ca ne vom intelege bine, avem cate ceva in comun, siiii, ceea ce-mi place mult, Taemin este printre ele! Acum, si cateva intrebari:

1. Ce mai asculti inafara de SHINee?
2. Pe unde iti petreci timpul liber prin Bucuresti?
3. Ce lucruri 'memorabile' ai facut vara asta?
4. Iti plac animeurile?

Cam atat momentan. Bun venit inca o data!
Konnichiwa Emy-chan4 venit alaturi de noi :p sper ca iti vei face multi prieteni si sper ca si noi doua ne vom intelege bine4.
Am cateva intrebari pentru tine sper ca nu e o problema4:
1.Iti plac animalele?
2.Daca da care e animalul tau preferat?
3.Care e animeul tau preferat si manga?(daca citesti10)
4.Care e genul tau de baiat?
5.Ce gen de muzica asculti?
Nu voi pune toate intrebarile din cauza ca sunt prea multe21
Ne vedem pe aici Emy4
Ok mie imi place Emy mai mult decat Ema >.< 21

So Emy, welcome among us^^

Adaug si eu putin 4
Cum suntem aman2 cu muzica (yeey!):

-Ce gen de muzica asculti?
-Artistul/formatia preferat/a?
-Prajituri? Care anume?
-Dulcuri sau fructe?
-Inghetata sau ciocolata?
-Horror?Actiune?Comedie?Romance?
-Film sau serial?
-Ongoing, lung sau scurt? (anime)
-Cele trei culori preferate . In ordine. (oricine tre'sa le aibe^^)

AA yea, that's it for now ^^
Guess I'll see ya arround 10
PS. Lumea e nebuna, ciudata, dar prietenoasa si de treaba pe aici 4

PSS. In general stau pana la 2-3-4 dimineata si inainte sa dorm merg sa mananc ceva, uneori deschid fridigerul, dar nu iau nimic din el 21 Deci nu esti singura ^^ 10

So yaa ^^

Cya. bye
Peace. \\_//
Later! ^^