Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Deci da... Nowa' pe aici!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
So... eu sunt Alisia si am 15 ani. Sunt noua pe aici si sper sa nu creez probleme10. Well ceva important de stiut despre mine ar fi ca eu nu cred in Dumnezeu (zei, spirite, fantome, magie, etc...). Ciudat?! Pai asta e, nu l-am vazut ca sa cred in el si nici nu a facut vreun miracol pentru mine.
Something else... iubesc animeurile, ador povestile, imi plac animalele, ascult orice gen de muzik si imi place mereu sa incerc si ceva diferit (inafara de manele... NO!), la filme nu ma prea uit dar daca stiti vreun serial coreean interesant mi-ar placea sa il vizionez. In timpul liber sau cand ma plictisesc (deobicei la scoala) mai si desenez, uneori mai fac poze, imi plac foarte mult orice fel de sporturi (in special fotbalul... X_X!) dar cel mai mult imi place sa scriu povesti, si sper ca o sa prind curaj sa le postez. Daca vreti sa mai stiti ceva despre mine, va rog intrebati o sa imi faca mare placere sa va raspund. :bye:
Bun venit pe forum.

Nu multi oameni incep o descriere cu necredinta lor, dar asta e OK pentru ca nu cred ca te va judeca cineva.

Cat despre povesti, posteaza linistita cat timp poti sa accepti si putina critica. Nimic prea aspru din cate stiu 4

Singura intrebare pe care o am este ce animeuri iti plac?

In rest bafta la postat
Multumesc pentru intrebare: Animeurile care imi plac?! Pai... ar fi o lista foarte lunga dar cateva ar fi: Lovely Complex, Kimi ni Todoke, Kaichou wa Maid-sama, Junjou Romantica, Gravitation, Fruits Basket, Inukami, Special A, Ouran HighSchool Host Club, Uraboku, Kuroshitsuji, Nana, Clannad, Full Metal Panic, Vampire Kinght, Another, o7- Ghost, Elemental Gelade, Hellsing, Code Geass, Mirai Nikki, Guilty Crown, Ergo Proxy, Soul Eater, Uta no Prince-sama, Toradora, DN Angel, Shiki, HighSchool of the Dead, Naruto, Fairy Tail, Blood-C, Bleach, Hakushaku to Yousei, Death Note, Hiiro no Kakera, Sekaiichi Hatsukoi, C: Control: The Money And Soul Of Possibility, Sankarea, Elfen Lied... si multe altele :love:.
Sper sa pot posta saptamana asta una din povestile mele, daca prind curaj, dar din cate ai spus tu, nu ma musca nimeni, deci sigur voi pune una. Multumesc. :bye:
Bunaa, Alisia ! Si bun venut pe forum ! 3

Uite si cateva intrebari :
~ Culoarile favorite ? >.>
~ Do you like ice cream ? Ce aromeee ? =p~
~ Stilul de imbracaminte ?
~ Do you wanna to be my friend ? 108

Have fun !
Buna! Si multumesc pentru intrebari, apreciez. 71
So... ~ Culoarile favorite ? - Greu de spus, imi plac toate, dar cred ca cel mai mult imi place albastru si negru. 4
~ Do you like ice cream ? Ce aromeee ? - I like it, normal. :001_wub: Aroma preferata e de fructe de padure. ^^
~ Stilul de imbracaminte ? - Nu sunt emo, dar imi place stilu lor mai intunecat. :ha:
~ Do you wanna to be my friend ? - Of course! o//o
:bye: