Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: POTM - AUGUST - INSCRIERI
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
POTM - AUGUST - INSCRIERI
TEMA: MACRO
Despre POTM


Concursul lunar POTM este deschis tuturor membrilor forum-ului. Acesta are in vedere imbunatatirea tehnicilor in fotografie, starnirea creativitatii si nu in ultimul rand, simtul competiei si al distractiei. Fotografia castigatoare va fi expusa in Hall of fame.

[align=center] Despre procesul de intrare in POTM


In fiecare luna va fi creat un topic pentru ca toti userii ce isi doresc sa participe sa isi anunte prezenta. La sfarsitul termenului de participare, cei inscrisi sunt rugati sa imi trimita mie fotografiile printr-un P.M. sau pe mess, depinde de caz. Fotografiile grosolan editate nu sunt acceptate, si aici nu ma refer la un mic retus. Fotografiile ce nu se incadreaza in tema, cu parere de rau, o sa fie descalificate.

Luna aceasta, perioada de inscriere este de astazi pana pe data 19 august, ora 00:00.
Perioada de votare este de pe data de 19 august pana pe 1 septembrie, ora 00:00.


P.S.: Fiindca-s la mare si nu am timp sa ma consult cu Ang. si Lia am ales eu tema, am furat-o si eu de la duelul fetelor - cele mentionate mai sus - 65
Ma inscriu, mai am cateva fotografii ce sunt in categoria asta, desi poate mai fac cateva noi daca am timp.
Count me in, am o multime de lucrari ce apartin temei. Bafta tuturor! hug
La asta sigur intru, mai ales ca am pus stapanire iar pe camera. Acum sa gasesc subiectul potrivit.
Ma inscriu si eu.
Ma inscriu .. Ador pozele macro acum sa aleg una ....
I'm in. A trecut ceva timp de cand nu am facut macro. Sper sa gasesc ceva diferit. -.-
siii intru, afara e racoarea mult dorita si am starea necesara de facut poze. Bafta.
Ma inscriu si eu :3 Sper sa apuc sa fac o poza potrivita temei.
I'm in.
______________________________________________
Pagini: 1 2