Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Haya everyone !!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna ma numesc Alex sunt din orasul Roman , am 22 ani .
Am avut de foarte mult timp acest cont dar nu am stat de loc pe el si am decis astazi sa imi fac si eu o prezentare si sa postez pe acest forum .
Anime-uri nu am mai urmarit de mult timp din cauza ca mi se pare prea mare risipa de timp si prefer sa citesc manga-uri .
Anime-uri favorite : Naruto , Cowboy Bebop, Trigun , 5centimiters per second , Usagi drop , Welcom to de NHK , Beelzebub, A world God only Knows , Bleach , Love Hina , School Rumble , Elemental Gelade , si multe altele .
Mangauri favorite : GE-Good Ending , Fairy Tail , Uzumaki , Naruto , Bleach , Kimi no Iru Machi , Suzuka , Prince of Tennis , Ichigo 100%, Onani Master Kurosawa ,etc.
Genuri de muzica preferate : alternetive rock , Trance , Dance , Classic Rock , Neo prograsive rock , Metal , Power Metal ;
Imi place foarte mult sa desenez, sa cant la chitara , sa ma joc jocuri pe PC, console ,sa fac editari foto si video .
Sunt o fire prietenoasa si sociabila ,imi place sa am o conversatie inteligenta cu persoanele care vorbesc .
Cam atata am de spus despre mine ... astep si alte comentarii sau intrebari .
Oh and one more thing .... Nice To meet u all ! ^_^
Bun venit, acili sa, ca e mai frumos ca acolo sa...
So, cateva intrebari, ca sa te cunosc mai bine.

1. Iti plac filmele? Care e preferatul? (Sau daca nu ai, ce genuri iti plac.)
2. Ce ai face daca ai avea un milion de dolari? (Merita sa visezi, right?)
3. Ce manga-uri citesti momentan? (Adica on-going.)

Hmm, sedere placuta si nu uita sa te distrezi o,o

Psycho XD
Filmele mele favorite sunt : Lord of the rings and the two towers , Star Wars , Incepcion , Inglourious Basterds (cel din 2009) ,Oceans Eleven , Harry Poter series si multe altele .
Ce asi face daca asi avea un milion de dolari ? Pai prima data cei jumatate de milion de dolari iasi investi pt a faci mai multi bani poate iasi pune intr-o banca sau asi cumpara niste actiuni ( este riscant dar merita sa incerci ca din aceai multi bani pe care ii am dupa mine sa risc ca sa fac mai multi bani ) si cu cealalta imi cumpar tot ceea ce nu am putut sa cumpar in acest moment .
Mangaurile care le citesc acuma esta fairy tail , Good ending , beelzebub , Kimi no iru machi ;
Hei, I'm Ama, nice to meet chu.
Jocuri pe PC zici. SC2? Warcraft? World of Warcraft? Diablo? Eve? Skyrim? Darksiders (o sa apara si II curand)? Others?
Ciitesti manga, dar carti? In caz ca da, ai autori preferati?
Hetfield arata mai bine cu parul scurt sau lung?
Cam atat. Be the force with you!
Hey Ama nice to meet u 2.
StarCarft 2 lam jucat putin , Warcraft lam jucat de foarte mult timp , Diablo 2 si 3 leam jucat pe amandoua , ( Skyrim ,eve si Darksider am auzit de ele dar nu am avut ocazia sa le joc) , Tales of Serie , FF IX and FF VII Crisis Core , FF VI , Persona 3 and 4 ,BlazBlue , Mass Effect 3 , Sonic the Hedgehog , Megaman Series si multe alte .
In ce privesc cartile nu am un autor favorit dar pot sa-ti enumar cateva carti favorite : Sherlock Holms , The Woman With the Dragon Tattoo( AKA in romania "Barbati care urasc Femeile) , Jurnalul unui Mag , Orasul Borcanelor.
Jammes Hetfield ii sta bine cu parul scurt ... nu cred ca iar sta asa de bine cu parul lung acuma .