Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Diferite lucruri
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Nu ma pricep foarte bine la poze, dar aici sunt diferite poze, cu diferite lucruri, pe care eu am considerat sa le fotografiez si vreau sa le impartasesc cu voi. Mentionez de acum, pozele sunt facute de mine, cu aparatul meu foto.

1.La pescuit pe Barzava - ala nu stiu cine era
2.Somnul de frumusete la soare - este pisica unei vecine
3.Porumbei ^.^
4.Floarea pasiuni, in natural si nu tratata
5.Waii! Mi-ai facut poza! Ce mare vedeta m-am facut peste noapte
Ultima fotografie mi se pare cea mai speciala. Chiar imi transmite ceva, plus ca e mai clara iar pisica se "asorteaza" cu fundalul.
Prima fotografie nu are nimic special si mi se pare incarcata cu atatia copaci; unghiul nu e bun. A doua fotografie nu este deloc clara, e miscata. Unghiul e bun si lumina, intr-un fel, dar claritata mananca din specialitate. Porumbeii, adica a treia poza, este cam monotona. Daca voiai sa-i surprinzi cu adevarat, dadeai cu zoom, ori asa nu iese nimic in evidenta. Penultima fotografie este deja cliseica: bobocul unel flori. Unghiul si focalizarea sunt bune, dar genul acestea de poze am tot vazut.

Incearca sa alegi cele mai bune din fotografiile tale care chiar exprima ceva si sunt mai clare. ^^ That's my opinion.