Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hau hau! :o3
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
buna! ma numesc Silvia... dupa nickname va puteti da seama ce varsta am... daca va intereseaza ceva in legatura cu mine, va rog sa-mi trimite-ti mesaj...
chiar nu stiu ce sa scriu despre mine doar ca "Lauda de sine nu miroase a bine!" si ca imi plac povestile lui Paty, verisoara mea mai mare cu un an decat mine... n_n
multumesc anticipat! si... imi pare bine sa va cunosc... ^_^
[imi cer scuze daca am gresit ceva in legatura cu acest post -_-" ]
/facepalm, bine ai venit... Oare de ce ti-am ridicat eu banul, nu stiu. Da, verisoara... sigur.

In orice caz, spor la posturi de data asta si incearca sa nu-i populezi verisoarei tale ficurile cu laude. Bine ai revenit, sper ca iti place noul look al forumului si o sa gasesti chestii interesante de facut.

Vezi ca minciunile nu prind multe picioare pe aici.

Si iti place sa citesti? Ca ma gandesc ca la 16 ani asta e un hobby sanatos. Te uiti la anime? Sau ficurile verisoarei sunt singurul motiv de prezenta?

O zi buna ^^
bine te-am gasit! nici nu mi-a zis sa fac asta... iar daca ma va ruga sa trec pe la ficurile ei n-o s-o fac pentru ca deja m-am saturat de ele...
dar... stai putin... "bine ai revenit!" o_O ? ce-i cu asta? n-am mai fost pe aici... ^__^ si da, sigur o sa gasesc chestii interesante de facut daca oamenii de pe aici o sa ma accepte asa cum sunt... n_n
cine a adus vorba de minciuni?
imi place sa citesc... dar incerc sa ma pregatesc mai din timp in legatura cu sofatul pentru ca varamea mi-a zis ca e cam greu -_-" deja m-a speriat T_T
anime? da... ma uitam la Naruto 71 putin si Inuyasha... dar nu mai imi plac animeurile... ^_^
o zi buna si tie! multumesc mult! hug