Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
(09-08-2012, 11:15 PM)Fata cu par de foc A scris: [ -> ]Aa stiu, cat timp iei toate astea in gluma n-au de ce sa te afecteze. 21 Doar ca bagase Min treaba cu ,,poporul roman'', si asta m-a starnit nitel.

Mda..

Hai cu postatuuuulll 16
Edit: nu numai aici -.-
Pai sunt in Venus, sunt putin cam dezamagita ca statiunea este jumatate in paragina dar este foarte liniste ceea ce eu mi-am dorit de mult - ok, poate merg o zi in Mamaia la acel parc cu chestii faine, stiti voi, nu mai tin minte cum se numeste * blush * -.
Stau la doua stele, nu ca nu as avea bani sau ceva, dar am vrut sa ma intalnesc cu o prietena buna sa petrec vacanta cu ea si ma gandeam ca o sa luam iar teapa - am luat teapa la cica cinci stele, da' la doua - dar camera este foarte, dar foarte curata, gradina este verde toata si aerul e curat si stau pe nord la etajul doi unde este racoare mereu.
Jos am barul cu de toate, plaja e la 5-10 minute de mine - meh, dad se plange ca-i prea departe 24 - si marea este awesome, sunt niste valuri mirifice, zau! Azi am stat doar in apa ca o ratusca ♥.
Mac Mac Dariuta Mac Mac in apa 21

hug *ratusco, distractie placuta *
Hi hi, Dariuca iubeste apa!
Multam hug.
Aw, ce dragut, mai putin partea cu paragina. Eu tocmai m-am intors de la Neptun. Missing that place..
Neptun... nu mai este ce-a fost, asa depanau parintii amintiri de pe acolo. Nici Neptun nu o duce prea bine din cate am vazut. Singura statiune in care s-a bagat bani cu carul la noi in Romania a fost Mamaia -.-'
Adevarat ce zici tu acolo, nu s-a renovat prea mult, dar mi-a placut ca plajele aratau relativ dragut si apa era relativ curata, fara alge, fara gunoaie, fara meduze - doar niste mici viermisori care mai veneau din cand in cand si ti se prindeau in piele de am iesit din apa si m-am copt la soare. 17 Unii zic ca erau lipitori.
In rest n-au fost prea multi tineri, ca la Costinesti, dar are un aspect totusi placut si ne-am imprietenit cu multi pe acolo.
Ah, apa e curata acum, cel putin in Venus. Si de acele mici chestii, da, sunt un fel de lipitori parca, o data mi s-a pus una pe picior - cand eram mai micuta - si mi-a lasat o urma destul de 'frumoasa', ma ustura in draci T-T'.
Neptunul mi-a zis mom ca era frumos si ca puteai sa te distrezi, dar acum mai putin. Nici in Venus nu e renovat cine stie ce, adica unde stau eu am nimerit camera amenajata acum un an si arata chiar foarte tare, dar sunt unele hotelurile darapanate si vai de ele 2. Pacat.
(10-08-2012, 12:11 AM)Daria A scris: [ -> ]Ah, apa e curata acum, cel putin in Venus. Si de acele mici chestii, da, sunt un fel de lipitori parca, o data mi s-a pus una pe picior - cand eram mai micuta - si mi-a lasat o urma destul de 'frumoasa', ma ustura in draci T-T'.
Neptunul mi-a zis mom ca era frumos si ca puteai sa te distrezi, dar acum mai putin. Nici in Venus nu e renovat cine stie ce, adica unde stau eu am nimerit camera amenajata acum un an si arata chiar foarte tare, dar sunt unele hotelurile darapanate si vai de ele 2. Pacat.

Chiar ca pacat. Se investeste doar intr-un loc ( MAMAIA) si celelalte sunt lasate mai la urma , chiar de tot la urma. Mare pacat. Ce a fost o data litoralul romanesc...

edit: ce analfabeta sunt seara.
Iar discotecile sunt aproape goale. Masa tinerilor se duce in Mamaia, Costinesti pentru distractie. Unde am fost noi nu se strangeau mai mult de 20-30 de oameni intr-o noapte. Unele hoteluri, de fapt destule arata deplorabil si tarabele de suveniruri sunt putine. Dar na, cine e mai modest si se duce acolo doar sa se balaceasca si bronzeze si noaptea sa cunoasca oameni noi si sa danseze se poate simti bine acolo. 4 Despre Venus nu prea stiu.
Ce nu mi-a placut era ca erau gandaci si paienjeni la noi in camera. 22 Dar cum nu prea dam pe-acolo, din fericire...

Pai da, Ann, Mamaia tine de Constanta care e mai bogata ca Mangalia, ce gestioneaza statiunile astea mai mici. Pacat.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31