Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ayee ,tovarăşi :D
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Bună,bună tuturor !Eu-s Witty, da ştiu ciudată chestie. Arfgh, am mai avut un cont..mi-am uitat username-ul + parola 21 aşa că m-am decis să-mi fac cont nou. * priveşte-măăă ,sunt aici *
Ăăh îs dintr-un orăşel numit Sighişoara , iubesc să citesc , să vizionez anime-uri , filme21 genuri preferate de muzică.. îh , rock , dubstep şi k-pop. ( cred ) * mai am momente când ascult putin rap , în special pe Eminem 4 *
Iubesc chestiile astea supranaturale :]] culoarea preferată-i verdele...şi cam atât că mă pierd,nici nu ştiu ce să mai tastez.
Ufghhh,dacă aveti întrebari ori smth. sunt bine primite!
Şi aşa ca de sfârşit...:
Bine v-am regasiiiiit ! hug
Heiiiii *cami-chu*
Mă bucur că te-ai hotarât să îţi faci iarăşi un cont şi să revi pe zup ^^
Poate,poate te decizi într-un final să postezi acel fic minunat pe care îl scrii acum.
Desigur,să speram că îl continui nu ca celalalte 45
Eniuei, have fuuuuun ! :3
@Toriii , bine te-am regasiiit. În legatură cu ficu' nu ştiu mai vad. Da de continuat,îl continui , aşa cadou de ziua ta ;>
.apropo,pe cât e ziua ta?21
Camiiiiiii hug Bine ai revenit dracusorule. Chiar ma intrebam de ce nu mai intri tu pe Zup 39. Sa stii ca intrasem la banuieli. Pai si eu mi-am uitat parola la o chestie acum ceva zile :]]. Aiurea, no? Hmm, ma bucur ca ai revenit. Deci, bine te-am gasit! Daca iti mai uiti parola si username-ul, te bat sa stii. Si despre ce fic e vorba, ha? Mie nu mi-ai zis nimic de nici un fic nici pe mess47.
Pai, cam atat ca nu am ce sa te intreb(de parca nu as stii destul). A ba, defapt am, cum e vremea pe la tine?
@Lexxu , Alexxuuuleeeee ;x
Şi mie mi-o fost dor de tine . Arfh , m-am lasat şi eu de Animezup într-un timp 4 Bine,bine nu mai uit nimic,numa să nu mă bati . * sau s-o faci ? 15 * Arfghhh , un fiiic îţi detaliez eu . Da chiar că ştii o gramadă .____.
Vremea la mine ? Îi caniculă femeie aici !Deabea mai pot respira ,___,