Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello everyone !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
hello !
eu sunt Adina, am 20 de ani şi sunt din Craiova. sunt studentă la Fac. de Economie şi Administrarea Afacerilor, anul 2. ştiu de mult acest forum, însă am evitat să mă înregistrez deoarece nu-s fană anime.
well, acum din lipsă de ocupatie am zis totuşi să fac pasul cel mare, vazând că sunt şi alte subiecte ce pot fi discutate. sper să nu-mi dati în cap.
Bine ai venit.

Ia si posteaza. Stai la scoala. Nu consuma droguri. Ia si posteaza.
Spor.
thanks.
de postat, o să încerc să postez, şcoala momentan e pe tuşă, iar droguri nu consum 21.
Cineva ca veni in curand sa-ti puna toate intrebarile de bun venit, sa-ti faca analizele de sange, sa-ti ia cazierul, sa faca estimarea psihologica; toate pentru a putea fi integrata in Borg....ummm...in Zup cum trebuie.
Resistance is futile!..I mean...Welcome to Zup, again.
Bun venit pe animezup, Adina. Sper ca te vei simti bine aici si, distractie placuta. Daca nu esti fan anime, sunt multe alte discutii pe aici. Succes in continuare la facultate =]
Acum, sa fac be detectivul ursuz... imagineaza-ti ca am o palarie uzata.

1. Vizionezi seriale? Daca da, care ar fi preferatul?
2. Nu ma abtin, ce grupa de sange ai? Nu stii cand esti pe moarte si poti apela la cineva...
3. Ce hobby-uri ai?
4. Care e mancarea ta favorita? Dar bautura?

Deci, sa ai o zi buna siii distreaza-te.

Psycho XD
mersi pt primire, Sieg. (cred ca ne-am mai intersectat si pe Rock)

1. vizionez, desi nu atat de multe pe cat mi-as dori. "The Vampire Diaries" si "Alcatraz" sunt preferatele mele.
2. daca-ti zic ca habar n-am, ma crezi? 21 nu mi-am aflat pana acum grupa de sange.
3. cititul
4. mancarea favorita... mm, pui + cartofi la cuptor, cred. ca bautura, apa plata ?! 21 nu obisnuiesc sa beau prea multe. doar suc si apa.