Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna sunt Alex, sunt nou pe aici. Am aproape 16 defapt împlinesc 16 in august. Imi plac anime-urile la nebunie, imi plac filmele, muzica rock, korean pop, japanese pop, 80's rock. Imi plac serialele coreene, si anime-uri, hm, am foarte multe.Cine doreste sa vorbeasca cu mine ma gasiti aic. Zuppy02

Have a nice day everyone!
1st, buna venit, draga Gaarax (btw, din curiozitate, de la ce vine nick-ul tau?). Sper sa te distrezi aici, pe Zup, alaturi de ceilalti useri, alaturi de noi toti, sa te bucuri de fiecare sectiune in parte, sa comunici, sa fii activ si sa-ti faci o multime de prieteni cu care sa interactionezi. Sunt sigura ca aici vei descoperi persoane noi, poate chiar pe placut tau, avand in vedere ca sunt o multime de persoane care adora anime-urile si muzica k-pop. Sper din suflet ca prin intermediul lor sa descoperi lucruri noi si frumoase; stii tu, mereu avem de invatat cate ceva de la ceilalti. Ma bucur de asemenea ca ai acceptat sa vii la noi pe forum. Inseamna mult pentru mine, la fel de mult cat faptul ca ai incercat sa fii activ si ti-ai facut thread de prezentare. Bun, ca sa ne cunoastem mai bine.. ce zici de cateva intrebari minore? xDD

1. Ce fel de anime-uri preferi? Ce gen?
2. Poti sa-mi dai cateva titluri preferate?
3. Ce trupe K-pop iti plac?
4. Cartile? Iti place sa citesti? Ce gen, si cam ce autori iti plac?
5. Despre jocuri ce spui? Eu una sunt mare fana MMORPGS


Cam asta e tot. Sper ca nu sunt prea multe intrebari. Astept raspunsurile tale. Have fun, Kisses *mwah* !
Salutare si bun venit! Ne mai intalnim noi pe aici, dar pana atunci, am cateva intrebari:

1. ce "subgen" rock iti place (+ trupe) ?
2. Idei de trupe bune J-rock? Smile
3. Manga citesti?

Atat deocamdata, have fun 3