Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Saluuut Smile numele meu este YU~yuehan 15 am 13 ani si sunt din Botosani...in urma cu cred un an, nu mai tin minte 10...cautam povesti,ficuri cu care sa imi omor tipul...si dadeam peste tot feluri de siteuri cu povesti,unele interesante,altele mai banale,unele de-a dreptul plictisitoare chear si...cautam un fic cu cea despre Naruto, si am dat peste animezup xD si dupa cateva luuuni am inceput sa intru tot mai mult si sa citesc tot mai mult 15 datorita voua acum citesc mai bine, nu ma mai balbai...
Poi de fiecare data cand intram imi placea aici si cei care scriau ficurile ma inspirau si incepeam si eu sa scriu tot mai mult...dupa un timp mi-am facut si eu un cont pe animezup dar nu am postat nimic findca ma gandeam ca o voi da in bara findca nu prea o am cu descrierile...dar eh...acum mi-am facut alt cont si voi incerca si eu sa scriu un fic findca imi vin idei una dupa alta si cred ca am sa le pierd daca nu le scriu 10 oricum ma bucur ca am dat peste animezup ma-ti ajutat si ^.^ va multumesc 4
I love animezup ^.^
(29-07-2012, 04:44 AM)yuehan A scris: [ -> ]I love animezup ^.^

Si eu si euuu <3.

Bun venit pe AnimeZup! Sper sa-ti gasesti prieteni pe aici si sa te distrezi. Ziceai de Naruto? Si mie imi place muuult. Daca o sa scri un fic nu m-ar deranja sa te ajut cu cateva pareri/ o critica 106.
Ermm, cateva intrebari.

1. Alte anime-uri ai vazut inafara de Naruto? Daca da, care-s alea?
2. Ce iti place la AnimeZup?
3. Culoare preferata?
4. Ce muzica asculti?
5. Vara sau iarna?

~~~
Cam atat! Distractie placuta pe site. Ja neee~
Buna, draga mea yuehan! Sa stii ca ma bucur foarte, foarte mult sa aud ca iti place forumul nostru. Asta este si ceea ce speram noi. De asemenea, abia astept sa aud ca ti-ai facut noi prieteni, si sunt nerabdatoare sa te vad postand. Sunt sigura ca te acomodezi foarte usor, n-am dreptate? Eh, ca sa devenim si noi doua prietene, ce zici, ma lasi sa-ti pun cateva intrebari?

1. Iti place unde locuiesti? Ce parere ai despre orasul tau?
2. Ce faci tu in timpul liber?
3. Chiar daca e vacanta.. Iti place la scoala?
4. Care este personajul tau anime preferat?
5. Iti place sa citesti?

Eh, cam atat pentru inceput. Iti astept raspunsurile. Have fun, Kisses *mwah* !