Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna ! Nu pot spune ca sunt chiar noua, acum un an sau doi am fost membru activ pe animezup, dar nu am mai intrat, nu stiu de ce 21 plus ca nu mai stiu parola de la acel cont.
Ma numesc Maria, am 17 ani, sunt in clasa a 12 a si sunt din Craiova, da da da cum rad majoritatea oamenilor olteanca 21
Ei bine ce pot sa mai spun astept intrebari pupic !
Craiova? La 90 km fata de mine. Oricum...
Bine ai venit pe zup; adica bine ai revenit. Nu te stiu, cred ca nu ai fost prea activa acum un an, insa sper sa devii acum activa.
Vine bacul... Esti pregatita? Sufleteste, mai mult.
Daca ai ales forumul asta, cred ca te uiti la animeuri sau citesti manga. Ai preferinte in domeniul asta?
Ce adori sa faci in timpul liber?
Citesti? Nu ma refer la ficuri, ci la carti. Ce genuri iti plac?

Have fun!
Hei, bine ai venit si sper ca acum sa ramai aici si sa fi la fel de activa ca inainte 4.
Cateva intrebari ca sa nu fiu pe dinafara:

1. Presupun ca inainte erai activa la Fan Fiction, gresec?
2. Ce preferinte ai cand vine vorba de muzica?
3. Alb sau negru?

Cam atat, sper sa te simti bine aici, inca o data: bun venit hug.
Heiii, am revenit !
Pai Min daca tu esti Ryuu adica asa banuiesc, noi doi am fost prieteni 15 vorbeam chiar zilnic.
Uite ca ma facusi curioasa cu aia 90 de km 21 Ei bine pentru bac nu am asa multe emotii, daca eram pe filologie atunci era panica, panica, panica, dar asa nu am treaba mie una imi e frica de facultate nu de bac.
Animeurile care imi plac sunt Inuyasha, Paradise Kiss, Naruto, Kaleido Stage si mai multe.
In timpul liber desenez, daca e vara fug la piscina, daca e iarna imi rup picioarele pe gheata. Imi place sa cant, dar nu de fata cu multe persoane 9
Citesc carti in special cele de aventura, drama si ador romanele lui Agatha Christie si Stendhal si Tolstoi si Vernes, dar citesc si ficuri.


Little One sa stii ca nu gresesti adica de cand mi-am facut cont pentru prima data pe zup am scris ficuri, bineinteles primele sunt o catastrofa, dar banuiesc ca acum nu mai sunt un asa dezastru.
Ascult si rock, dar zilnic ascult muzica de la MTV, PROFM 21 Imi place in special Daughtry 8
Depinde cu ce vreau sa ma imbrac, dar mai tot timpul port albastru, alb, negru.
Bun venit ! Se pare ca si tu esti in aceeasi situatie ca mine, ai fost activa ai renuntat un timp si acum esti uitata, vezi avem un lucru in comn 21
Trebuie sa recunosc ca imi plac ochii tai 9 si topicul pozele userilor te-ar favoriza 5
Intrebari nu cred ca mai sunt.
Craiova, frumos oras.
*hug*