Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut! Numele meu este Andreea si fac in curand 14 ani. Sunt din Arad. Nu ma prea pricep la prezentari (motiv pentru care nu am postat aici pana acum), asa ca sper ca nu va suparati daca nu voi spune prea multe. Daca doriti, puteti sa ma intrebati.
Imi plac animeurile si sa citesc ficuri, dar nu numai. Desi poate veti considera asta ciudat, mie imi place scoala. Materia mea preferata este matematica, dar imi place si engleza si fizica.
Am doi caini: Lucky (baiat) si Linda (fetita)
Anime-uri care imi plac: Naruto Shipudden, Vampire Knight, Bleach, Gravitation, Uraboku, Claymore, D. Gray Man, Inuyasha, Death Note, Code Geass, 07-Ghost, Another, Blood-C, Blood+, Detective Conan, DN Angel, Kaleido Star si Nana. (lista aproape coincide cu cea de anime-uri vizionate)
Nu stiu ce altceva sa va mai spun, asa ca... See you soon! bye
Well, well. xD Bun venit pe forum, Andreea. >:d< Desi spui ca nu te pricepi la prezentari, ai cam spus tot ce ma interesa pe mine. :]]
Oricum, mai am totusi cateva intrebari pentru tine. xD

1. Care e cartea ta preferata (daca ai una) si de ce?
2. Ce gen de muzica asculti ?
3. Trupa/ Artistul/Artista preferat/a?
4. Culoarea preferata?

Cam atat cred...39 Aaaaa...si...valabila pentru meditatii la metematica? :]] Glumesc. XD
Have a nice time around here :3 Bye!
1.Cartea mea preferata este Twilight. Imi place deoarece este cu vampiri si romance. Si e prima carte pe care... cum sa zic... am "devorat-o"
2.Nu cred ca am un gen preferat de muzica... adica ascult aproape de toate (NU manele, populara, heavy metal)
3.Jessie J, Cinema Bizarre
4.Albastru si turcoaz... nu ma pot decide :d

Thanks and see you around here! hug Bye! bye