Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: One piece Luffy's new skills
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hello guyz, cred ca unii dintre voi vizionati One Piece asa ca am decis sa deschid un nou topic despre noile skill-uri ale lui Monkey.D.Luffy:Armament;Hardering si Elephant Gun
As vrea sa aud parerea voastra despre ele4
Bre, eu am vazut doar AMV-uri din asta ca-s cu seria in urma cu vreo 200 de episoade de acum...cred. Sunt cu manga pe la volumul 62.

Din cate am vazut eu ma astept ca Luffy s-o duca bine in New World, mai ales cu abiltiatile alea. Imi place ca in continuare seria se bazeaza nu pe puterea bruta a abilitatilor lui Luffy ci pe ce vrea el sa faca cu ele si cum le foloseste.

In continuare...cea mai misto chestie pe care a facut-o creatorul One Piece este Gear Second. Nimic nu bate abilitatea aia care-mi aminteste incredibil de mult de Kayoken-ul din DragonBall Z, doar mult mai creativ folosit decat acolo.

Abia astept sa vad ce se mai intampla. OP e singurul anime de ani de zile care ma face curios de ce vor mai scoate personajele din palarie in fiecare episod.