Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nu noua, dar reinoita.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Okay, deci nu sunt noua, sunt Kato, am decis daca nu supara pe nimeni sa imi fac un alt cont iar pe celalalt sa nu il mai folosesc deloc pentru ca vreau sa o iau de la capat din mai multe privinte. Am schimbat multe, si asupra stilului meu de a scrie si de a desena, si asupra... sa spunem limbajului si comportamentului. Deci... Sper ca nu supara pe nimeni... si sper ca nu mii se va sterge contul... =]
Thank you.
Ohayo Kato! Bine ai revenit pe zup. Nu stiu cine ai fost in trecut si nici nu ma itereseaza. Prezentul conteaza. (mai fac si rime acum 21 )
Intrebarile:
1 Care sunt animeurile tale preferate, (un top 10)?
2 Ce iti place sa faci in timpul liber?
3 Actiune sau Ramanta?
4 Do you wanna be my friend?
Have fun!
So... animeurile preferate, nu am foarte multe pentru ca sunt destul de pretentioasa... Pai, Jigoku Shoujo ( toate seriile) pot spune ca pur si simplu iubesc animeul asta. Death Note, m-am uitat la el de 6 ori, la filme etc, manga citit, si planuiesc sa ma uit si a 7-a oara pentru ca iubesc Death Note. 21 Okane ga Nai ( am o obsesie cu astia 2) chiar daca e mai mult manga da'... Texnolyze ( parca asa se scria) e si el un anime foarte interesant... Hmmm, Elfen Lied... Black rock shooter, iubcsc BRS 21 E genial pur si simplu aaa si NANA, chestia aia ma face mereu sa plang :[
In timpul liber, hmmm, pai sunt o "PC addict" deci jumate din ziua mea e petrecuta in fata calculatorului, sa desenez, sa desenez si iar sa desenez si sa citesc. =] cu siguranta actiune, Romanta ma face sa vars ( daca nu e yaoi) -w-
Si sure, i'll be your friend. =3
Kon'nichiwa Kato! Nicio nu te cunosc, nu stiu cine ai fost in trecut, acum nu mai conteaza. Cum a zis si Chriss, prezentul conteaza. Smile

Uite, cateva intrebari :
1. Niste carti / autori preferati ?
2. Ce culori iti plac ?
3. Practici vreun sport, daca nu, admiri vreunu ?
4. Ce stil de imbracaminte ai: emo 21, sport, poate chiar elegant ?
5. Do you wanna my bff ?

~Distractie placuta incontinuare!~
Carti.. Fiica tacerii, Clubul Mefisto si Black Beauty, pur si simplu le iubesc.
Autori, nu am un anume preferat.
Culorile: Paaai, negru (chiar daca e non-culoarea tot imi place) si albastru ( toate nuantele owo)
Nu practic, dar admir mult scrima.
Stil: Emo XD Combinat cu Punk. =]
Si, sure. =3
Bine ai revenit pe AnimeZup! Te rog sa-mi dai si mie link de la vechiul tau profil.