Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Tema Noua???
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

Aly

Eu si Lia vrem sa facem o tema noua dar pur si simplu nu avem idei.

Daca vreti sa veniti cu cate ceva?


Nu, nu vreau ca tema sa fie sasuke/sakura/naruto -.- Orice altceva in afara de aia.



Si, o sa incerc sa fac update la forum, daca pica zupul... blame it on me -.-
Daca tot veni vorba de teme noi pentru forum: we can haz an Autumn theme at some point, pretty pleeeeeaseee? Maybe this Autumn. 2 Mi-e dor de cele vechi, pacat ca nu mai sunt compatibile.

O sa ma mai gandesc si pentru asta, oricum~

Aly

Nu ca cele vechi nu mai sunt compatibile... nimeni nu a avut backup la ftp facut la temele alea si au fost pierdute pe vecie -.-

Mint, vad ca eu le am salvate temele dar nu le pot instala pentru ca nu am xml la ele T.T
New themes? Ohh, sounds great. :3
How about something dark or goth?
Ar fi dragut si unul care duce spre muzica, cu note muzicale pe langa zuppy, sau daca e posibil sa aibe casti, iar ca banner sa fie chibi dansand. Saaau, o tema pentru pasionatii de matematica/ fizica, cu formule in background.
(17-07-2012, 09:47 PM)Biersack A scris: [ -> ]Saaau, o tema pentru pasionatii de matematica/ fizica, cu formule in background.

E forum anime. E ANIMEzup.
Si asa mi-a ajuns matematica si fizica...
Arae, nici mie nu-mi plac ( fizica si matematica ), dar altceva in afara de anotimpuri nu cred ca putem alege. Plus ca poti alege TU tema din cele cate vor fi, si pe respectiva o poti lasa deoparte.
78

Aly

(17-07-2012, 09:47 PM)Biersack A scris: [ -> ]New themes? Ohh, sounds great. :3
How about something dark or goth?
Ar fi dragut si unul care duce spre muzica, cu note muzicale pe langa zuppy, sau daca e posibil sa aibe casti, iar ca banner sa fie chibi dansand. Saaau, o tema pentru pasionatii de matematica/ fizica, cu formule in background.


*gulp* I can't put flash... I have no idea how to make dancing chibi in flash...

Dar, imi plac celelalte idei.
(17-07-2012, 10:29 PM)Narnia A scris: [ -> ]
(17-07-2012, 09:47 PM)Biersack A scris: [ -> ]New themes? Ohh, sounds great. :3
How about something dark or goth?
Ar fi dragut si unul care duce spre muzica, cu note muzicale pe langa zuppy, sau daca e posibil sa aibe casti, iar ca banner sa fie chibi dansand. Saaau, o tema pentru pasionatii de matematica/ fizica, cu formule in background.


*gulp* I can't put flash... I have no idea how to make dancing chibi in flash...

Dar, imi plac celelalte idei.

Aly, nu ma refeream la gif-uri. Adica nu sa se miste.

Aly

Oh okay. Apropo, alegeti un template... Si culori pentru forum, background.

http://mods.mybb.com/themes

Template inseamna cum sa vina panourile pe forum, search bar, today's posts, that kind of stuff, si pe tema respectiva pun culorile ce vreti voi.
Aly, esti pe mess? Ca vreau sa vorbim de tema dar mai detaliat 9.
Si ca sa nu fiu off: Lia spusese ceva de flacari, ca tot e vara si toti murim in chinuri, si mi se pare o idee destul de buna. Am putea face ceva cu niste flacari rosii&portocalii si un soare mare si arzator pe banner si cu niste chibi-uri cu ochelari de soare 39.

Saaaau am putea face o tema cu multe flori, numai flori. De toate culorile, oriunde te duci sa vezi numai flori 39.

Saaau cum a zis si Biersack, am putea face ceva legat de muzica. Pe langa note muzicale am putea pune si instrumente. Ceva gen: trompeta, pian, chitara, tobe /etc 39.
Pagini: 1 2