Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey ^_^ Se pare ca am aparut din nou pe aici xD. Da, din nou, uituca de mine si-a uitat parola și vad ca nu am mai primit alta pe email, dar nu mai conteaza. Sunt vechea Samanticaaa. , Kira., Rose etc. daca isi mai aminteste cineva de mine 21. Poi sa zic ceva despre mine ptr cine nu ma cunoaste. Ma numesc Veronica, am 16 ani fara o luna aproape, locuiesc pe undeva prin Buzau, clasa a 10-a, imi place sa ascult muzica, sa cant la pian, sa mă uit la filme....nu stiu ce sa mai zic....daca aveti intrebari o sa raspund cu mare placere. Cam atat xD. V-am pupat pupic
^Adica Ramnicul Sarat.
In rest, bine ai revenit. Oare cine te-a adus inapoi? Oare cine? Oare cine? Sa auuuud! Eu, eu, eu! Ok, gata, incetez.
Si ca sa nu fiu chiar asa din topor iti mai pun cateva intrebari, chiar daca le stiu raspunsul cel mai probabil:

1. Culoarea ta preferata este...?
2. Ce anime-uri ai vazut?
3. Ce fel de muzica asculti?

Aly

Asa, vero, ti-am unit contul cu cel vechi ^^
@Little one. Da tu mi-ai amintit 21 si sper sa fiu mai activa acum ca nu mai am scoala si nu mai sunt asa ocupata. Dariucaaaa <3 Ca sa raspund la intrebari:
1.Mov si albastru
2.In ultima vreme niciunu dar asa in toata viata mea: Naruto, Death Note, si Regele shaman se pune?21
3.Depinde de stare in ultima vreme am ascultat mai mult rock....

@Narnia. Multumesc 4 Sper ca n-ai interpretat gresit faza cu emailul...chiar nu am vrut sa para ca o observatie rea pur si simplu n-am primit emailul dar nu-i nimic s-a rezolvat. Si imi cer scuze ptr ca mi-am facut nickul Vero Smile. N-am stiut ca nu trebuie...mi-a explicat Little one dupa, dar nu am avut timp sa modific ca a trebuit sa plec. Multumesc ca mi l-ai schimbat tu. Multumesc din nou ptr tot xD

Aly

Npc. La faza cu mailurile stiu, nu se trimit si habar nu am de ce nu! Pur si simplu forumul zice ca sunt trimise doar ca ele niciodata nu ajung la destinar. *shrugs* Nu a fost ceva rau, nici nu m-am suparat pentru ca stiam 71