Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, doorknob, ankle, llama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Vechiul thread avea deja 57 de pagini... cred ca era timpul sa mai schimbam foaie. Postati in voie dragi zupisti ^^
Lexxu, a zis mama ca sunt incordat si nu suport sa imi faca masaj...
Imi poate da cineva un link exact spre un microsoft office? Am tot incercat sa iau dar cand instalez apare o afurisita de eroare. Am nevoie de el pentru un concurs si pentru concursul de aici de la ff.
Pfff, nici eu nu suport un masaj la nenorocita asta de durere. Bine, eu mai am si niste probleme cu, coloana >.< astfel ca, atunci, cand se schimba vremea ma doare ._.




Care aveti chef de un parteneriat la un fic, yaoi (daca se poate) 65? Vreau un parteneriat T_T
Al dracu de net ca nu imi pot vedea serialul >_>
Inca un motiv pentru care Coreea ar fi alegerea buna.

Lia, cate ore lucrezi pe zi?8? Cu cat esti platita, daca nu sunt prea direct... 4
(26-06-2012, 11:04 AM)Lexxu A scris: [ -> ] Care aveti chef de un parteneriat la un fic, yaoi (daca se poate) 65? Vreau un parteneriat T_T


Ahhh. T^T Ce-as vrea eu, dar plec in vacanta la tara si ma intorc rar prin oras, deci nu as avea cum sa scriu. >.> BAKA ME!

Citat:doorknob
24 inspiratie
(26-06-2012, 11:48 AM)Biersack A scris: [ -> ][quote='Lexxu' pid='238641' dateline='1340697866']

Care aveti chef de un parteneriat la un fic, yaoi (daca se poate) 65? Vreau un parteneriat T_T


Citat:Ahhh. T^T Ce-as vrea eu, dar plec in vacanta la tara si ma intorc rar prin oras, deci nu as avea cum sa scriu. >.> BAKA ME!


Ahh, ce pacat T_T. Oricum, facem unu cand te intorci nu? 65
(26-06-2012, 11:04 AM)Lexxu A scris: [ -> ] Care aveti chef de un parteneriat la un fic, yaoi (daca se poate) 65? Vreau un parteneriat T_T

Ma bag eu. Chiar vroiam sa ma apuc de ceva si nu aveam idei. 21
Da-mi un pm daca vrei. pupic
Bun, bun. Ma bucur ca mi-am gasit partenera b-). Like a boss
(26-06-2012, 11:29 AM)Arae A scris: [ -> ]Al dracu de net ca nu imi pot vedea serialul >_>
Inca un motiv pentru care Coreea ar fi alegerea buna.

Lia, cate ore lucrezi pe zi?8? Cu cat esti platita, daca nu sunt prea direct... 4

10-11, 6 zile pe saptamana, 600 si nu am taxele platite, nici medical, nici social. De Duminica incep full time alt job 10
(26-06-2012, 11:58 AM)Lexxu A scris: [ -> ]Ahh, ce pacat T_T. Oricum, facem unu cand te intorci nu? 65

We'll see. Smile