Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Haii ~
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Heii, sunt Ana, sunt o mare fana a anime.urilor, a fic.urilor si altele. Imi place sa`mi petrec timpul cu prietenii pe afara, sa citesc, sa compun, sa ascult muzica..Ador romana, cel putin literatura. Urasc matematica si stiintele exacte, desi ma descurc bine. Hmm, ador sa cunosc oameni noi. Sunt foarte timida, sau foarte tupeista, depinde de faza in care ma prinzi. Imi place mult sa rad, e ceva mai vital decat mancarea sau somnul pentru mine. Sunt cam ciudata *laughs* , macar stiu asta. E ceva, nu? Imi place de asemenea sa ajut oamenii, in cazul in care pot, o fac cu mare placere.
Sper ca imi voi face prieteni pe aici.
Cam atat, nu prea`mi place sa vorbesc despre mine. Daca vreti sa stiti ceva anume, intrebati pupic.
Ja-ne 4.
Salut, Ana ! Yoroshiku onegai shimasu ^^ Bine ai venit pe forum !
Cred ca o sa te simti bine aici avand in vedere preferintele tale 10
Ce muzica asculti, apropo ? Poti sa-mi zici cateva trupe/artisti preferati ?
Si, in materie de anime-uri, ce preferinte ai ?
Well... Cam atat si bine ai venit din nou hug
Heii, mersi mult pupic.
Hm, pai ascult mai orice. De la pop si dance pana la rock. Hmm, imi plac destul de mult: Metallica, Guns and Roses, The Runaways, ascultam la un timp si The Gazette, dar de ceva vreme nu am mai ascultat, Bon Jovi, 1D, Rihanna cand si cand, si altii nu prea-mi mai vin acum.
Anime-uri..cam orice. Nu am un gen preferat, dar trebuie sa aiba ceva special ca sa imi placa, nici eu nu prea stiu cum le selectez. Cateva anime-uri pe care le-am adorat si pe care le mai privesc din nou cand am chef si timp: Kaleido Star, Fullmetal Alchemist, Naruto, Bleach... etc
Daca mai ai vreo intrebare, nu ezita sa o pui, te rog. Mersi din nou hug
Super !!! Si mie-mi plac Metallica si Guns and Roses si ador The Gazette. The Runaways nu prea ascult, dar imi place 'Cherry Bomb' de cand am auzit-o in film.
Nu stiu cum e Fullmetal Alchemist , dar m-am uitat la Brotherhood si mi-a placut mult ^^ And being a Bleach fan makes you awesome praise
Ai cont pe myanimelist.net ?10
Aveam, adica am , dar Dumnezeu mai stie care era. Nu am putut o vreme buna de timp sa accesez netu` si am uitat care era , parola, tot. Nici foarte mult timp nu am avut pentru a mai face altul.
Btw, si eu ascult The Runaways de cand cu filmul. 21)
Bine ai venit, Ana hug Sunt sigura ca o sa-ti placa aici Smile Eu sunt exact invers, ma am mai bine cu stiintele exacte decat cu celelalte 21 Si la romana sunt cu gramatica, la literatura mai greu x.x Cateva intrebari 108
1.Compui fic`uri si daca da de ce fel ?
2.Ai vreun anime favorit? Ce fel de carti citesti? Manga citesti?
3.Vizionezi vreun serial?
4.Iti place basketballul, ca sport? Dar skate-ul? Si practici vreunul?
Ciaossu! ^^
Heii, mersi pupic.
1. Sf, dar neaparat si ceva romance, pe acelea le prefer la citit, si am un fic in curs, am postat doar prologul, insa voi posta si primul capitol cat de curand.
2. Carti? Cam tot ce imi pica in mana. De la " La rascruce de vanturi" si " Romeo si Julieta" pana la "Academia Vampirilor". SF, romance, drama, cam orice, mai putin aventuri , actiune.. x_x. Ador Fullmetal alchemist si Bleach. Manga nu prea.
3. Mai multe: TVD, Supernatural, Secret Circle..etc
4. Amandoua mi se par interesante. Practic inot, de vreun an, insa am practicat ca sa invat si sa fac miscare, desi nu ma atrage prea mult inotul, si oricum e deja tarziu pentru performanta dupa parerea mea + ca nu imi doresc.