Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Parteneri de duel
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7
@Daria: I'll duel you, if you accept. Nu sunt cine stie ce in materie de GFX, dar pentru un duel sper s fac fata 10 da-mi un Pm daca esti de acord
Citat:Sectiune:Fotografie
Tema: Apus de soare
(21-08-2012, 01:03 PM)Arae A scris: [ -> ]
Citat:Sectiune:Fotografie
Tema: Apus de soare

Ma bag eu. Trimite-mi un pm daca vrei .:d
Caut partener pentru un duel poetic. Tema ramane de discutat.
Sectiune: fotografie
Tema: eu as vrea portret, dar nu am vazut prea multi pe 'Zup care fac, deci e discutabil. :d
(02-09-2012, 07:11 PM)Alicia A scris: [ -> ]Sectiune: fotografie
Tema: eu as vrea portret, dar nu am vazut prea multi pe 'Zup care fac, deci e discutabil. :d


Iti accept eu propunerea. Nu ai vazut prea multe portrete pe Zup fiindca e o regula mai vechisoara care interzice postarea fotografiilor cu persoane pe forum. Eu accept si portret, dar discutam. ^^
(02-09-2012, 07:25 PM)Ang. A scris: [ -> ]
(02-09-2012, 07:11 PM)Alicia A scris: [ -> ]Sectiune: fotografie
Tema: eu as vrea portret, dar nu am vazut prea multi pe 'Zup care fac, deci e discutabil. :d


Iti accept eu propunerea. Nu ai vazut prea multe portrete pe Zup fiindca e o regula mai vechisoara care interzice postarea fotografiilor cu persoane pe forum. Eu accept si portret, dar discutam. ^^
Defapt portretul tine de fotografie, dar nu si pozele facute parca pentru facebook si alte siteuri unde le poti pune sa le vada mama/tata/bunica/prietena/ terra.
Sectiune: gfx
Se baga cineva? Pretty please? Am nevoie de o motivatie, urgh -.-'
(22-08-2012, 01:42 PM)Syryus A scris: [ -> ]Caut partener pentru un duel poetic. Tema ramane de discutat.

/cough HAI LA MINE PUISOR 5
Vreau sa incerc si eu un duel :3
Sectiunea: Fan Art
Tema: gasim noi ceva, doritori sa fie
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7