Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ceaw
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hello,everbody.
♥Ma bucur sa va intalnesc,in aceasta comunitate a anime-urilor. Nu le am cu prezentarile,de aceea voi incerca sa ma prezint in cateva cuvinte,iar daca voi aveti intrebari legate de je,no ploblem!
Me and my life
♥Sunt o fata obisnuita,innebunita de anime-uri xD,muzica rock..ador yaoi,yuri e pe loc.2,am mult prieteni,uneori timida,alteori par o bestie,una mai nebunatica,dar pe dinauntru sunt un copil inocent,chiar daca am o varsta. Imi plac ploile..sa compun poezii de dragoste,de dor,de tristete si visuri neimplinite. Hobby-ul meu e sa desenez anumite personaje din desene, am incercat sa fac portrete dar a iesit groaznic.>.<
♥Imi place mult trandafirul fiindca semnifica un sentiment infiorator de dulce..liliacul 10..s.a.
♥Imi palc baietii rai xD,nici chiar exagerati ca unii,doar mai amuzanti cu simtul umorului si chiar stie ce inseamna aia "fidalitate".
♥Ador site-ul si chiar voi incerca sa fac fic-uri,poezii..si altele de care eu una sunt foarte pasionata. De obicei nu sutn asa de entuziasmata.Vreau sa-mi fac noi prietenii,sa-mi fie aproape,si chestii..
Cam atat,daca v-am impresionat,lasa-ti mesaj 3
P.S: V-am avertizat ca nu le am cu descrierea,prezentatul..astept intrebarile voastre,pana atunci v-am pupat .
Chiar daca ai o varsta? M-ai facut curioasa. Cati ani ani?

Bine ai venit pe comunitate, sper ca o sa te acomodezi destul de repede si ca inainte de asta vei citi regulile de la sectiunile unde doresti sa postezi.

Ce anime-uri ai urmarit, sau daca sunt asa de multe, cam ce preferate ai?
Carti citesti? Autori, poate vreun volum preferat? Ca si scriitoare ma gandesc ca adori sa citesti deci sunt tare entuziasmata sa vedem ce aditie avem printre noi.
Fiindca,de felul meu,tin lumea in suspans..10
Pai..anime-uri..Naruto(nu l-am mai urmarit cred..de vreo cateva luni,si nici n-am mai auzit de el),Vampire Knight,Yu Yu Hakusho,mai erau si altele decat ca..nu le mai tin eu minte 21
Faza cu cartile,omg. M-ai prins,oi fi eu scriitor dar nu le am cu cartile,am citit mai multe decat ca..pe unde o fi..nu stiu,nu asta e important dar..ca uneori mai sunt lenesa si entuziasmata de carti,mai putin . Iar mai mult cu pictura decat cu scriisu povestiilor,atunci cand am timp sau..de exemplu n-am nimic de facut in ziua respectiva. Adica,sa nu fiu asa,am citit o carte mai religioasa de Ellen G White,poate ma crezi un pic ciudata,dar..mai bine decat uni needucati,care citesc fel si fel de prostii,stiu eu,imi dau cu parerea ca atatea sunt la tv,de-ti vin acru..
Wow, needucati cei care citesc prostii? Si ce citesc acei oameni? Biblia? Cum ramane cu cei care citesc science fiction, filosofie, politica, carti de specialitate etc? Suntem multi si te asigur ca nu suntem prosti.

Si daca ai citit o carte religioasa te consideri mai culta? Intreb de curiozitate pentru ca sunt fascinata de ceea ce zici.

Super fana anime si spui de VK, Naruto si YY Hakusho si ai uitat de celelalte multe? Cred ca ai vazut cu miile. Nu ai vreun preferat ceva?

Cum poti sa fi scriitoare fara sa citesti? E singurul mod de evolua in scriere. Sau scrii ficuri NaruxSasu ca toate 'adultele' ce iubesc yaoi?

Si ce carti sunt la TV de iti e acru?

Si daca esti scriitoare, stii ca se pune spatiu doar dupa virgula si punct, nu si inainte, nu?
Bine ai venit pe Animezup hug Iei, o fana yaoi! ^^
Deci.. cateva intrebari: Cum te cheama? Sii.. cati ani ai?
-Ai vreo trupa preferata? Iti place dubstep?
-Te uiti la vreun serial, actor preferat ceva? 4
-Care personaj anime te-ar descrie cel mai bine?
-Citesti vreun fic yaoi? Aaa, daca ai vazut, care e anime'ul/ova yaoi preferat?
Cam atat.. Have fun!