Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Avatar & Signature Request
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8
Chiar ma intrebasem ce se intamplase cu comanda mea. Nu e nici o problema. Ma bucur ca ai preluat-o tu Arya si multumesc. Te rog mult sa ma scuzi de mesaj pe aici.
Multumesc din nou ! :3
Citat:Username: Min
Set complet av&sig (da/nu): doar semnatura... defapt semnaturi
Imagini: prima vreau sa apara amandoi... daca se poate sa fie folosite si brushuri, in special albastru. Nu stiu... ceva amuzant, culori deschise.
a doua vreau sa apara doar Hyuna[fata daca nu e clar 21]
Graficianul dorit: His', normal 65
Informatii aditionale: Pentru a doua poza... pe sig vreau si un text: "Trouble maker" daca tot de acolo e poza...

His', nu te mai apuca de ea... Daca te-ai apucat, scuze.
(12-08-2012, 08:30 PM)Denissu [: A scris: [ -> ]Username: Denissu
Set complet av&sig (da/nu): da
Imagini: http://img862.imageshack.us/img862/6314/...edigby.jpg
Graficianul dorit: oricine
Informatii aditionale: Nici prea tipatoare nici prea inchisa. Ca text doresc : Looking for you .
Atat ! Multumesc



Pai.. au trecut un pic mai mult de 2 saptamani si comanda sa pasat, nu snt idei... deci aceasta comanda va da batai de cap o anulez. ^_^ Ma scuzati pentru asta..
De fapt maine am zi libera si fratemiu nu e la PC, deci ma cam gandeam sa o fac eu :3 Ti-o fac si o porti daca vrei.
Matt, ti-as lua eu comanda dar pe acel stock nu se poate lucra de nicio culoare. Daca ai putea sa vi cu ceva hq 46?
Ei bine, Arya daca tu poti si vrei sa faci comanda 106 atunci e in regula. Sper sa nu te deranjeze. Multumesc
Pentru sign: Link
Pentru avatar: Link
Sper ca astea sunt mai bune.
Username: Cherie
Set complet av&sig (da/nu): Noup, doar sig.
Imagini: Click it.
Graficianul dorit: Cine crede ca are timp. Momentan nu am pretentii de la un grafician anume.
Informatii aditionale: Dimensiunea sig-ului sa fie de 410x150, in rest... faceti-va de cap si impresionati-ma 21. Nu conteaza cat dureaza. Fara text... Sau nu; daca se incadreaza si da bine, bagati un "Don't cry" stilizat p'acolo.

Saru' mana anticipat. Intampinati probleme, ceva, cu stock-ul, nu ezitati sa-mi spuneti. Bisous.
(30-08-2012, 05:11 PM)Cherie A scris: [ -> ]Username: Cherie
Set complet av&sig (da/nu): Noup, doar sig.
Imagini: Click it.
Graficianul dorit: Cine crede ca are timp. Momentan nu am pretentii de la un grafician anume.
Informatii aditionale: Dimensiunea sig-ului sa fie de 410x150, in rest... faceti-va de cap si impresionati-ma 21. Nu conteaza cat dureaza. Fara text... Sau nu; daca se incadreaza si da bine, bagati un "Don't cry" stilizat p'acolo.

Saru' mana anticipat. Intampinati probleme, ceva, cu stock-ul, nu ezitati sa-mi spuneti. Bisous.

Ma ocup eu cu prima ocazie ^^
Username: KarinaD
Set complet av&sig (da/nu) - Da
Imagini: http://imgur.com/n5B70
Graficianul dorit: Oricine
Informatii aditionale: Nu as vrea sa fie ceva foarte luminos, as vrea sa pastrati lumina pozei, daca nu se poate e ok. Si sa iasa in evidenta tatuajul. Text : Loniliness is always torture.

Multumesc.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8