Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Schimbarea Nick-ului
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6
Nick vechi: Mab.
Nick nou: Yugao

Sa zicem ca mi-e dor de vremurile de mult apuse.

Multumesc.

Aly

Done to all of you guys ^^
Nick vechi : Anneh.
Nick nou : D-Jay Annis.
Multumesc ! Smile
Vechi: Arae
Nou: Min


--------------
--------------
Nick vechi: Toffixx
Nick nou: Louis
Multumesc! 8D.

Aly

Done ^^
Nick vechi: FreeToLove
Nick nou: Nişka / Niska

Era si cazul sa-l mai schimb si eu.. NU?! Hm, ok, as prefera totusi cu 'ş' 9. Nu vreau sa para a moft, chiar nu este si nu vreau sa par eu mai cu mot fata de ceilalti, dar fara diacritica nu suna. E ok si daca nu este posibil. Multumesc frumos.

!@Min: E o idee, dar multumesc, nu. daca nu merge cu 'ş' asta e. Multumesc oricum, sper sa nu te superi! pupic
(24-07-2012, 02:29 PM)FreeToLove A scris: [ -> ]Nick vechi: FreeToLove
Nick nou: Nişka / Niska

Era si cazul sa-l mai schimb si eu.. NU?! Hm, ok, as prefera totusi cu 'ş' 9. Nu vreau sa para a moft, chiar nu este si nu vreau sa par eu mai cu mot fata de ceilalti, dar fara diacritica nu suna. E ok si daca nu este posibil. Multumesc frumos.

Sau cu Sh pentru ca se citeste in multe limbi ș, si pun pariu ca acela nu e nume roman...
Nick vechi: Riynka
Nick nou: Ylerra
Multumesc pentru ajutor!!!
Niska suna rusesc, oricum, ti-am explicat de ce nu pot cu diacritice. Ti l-am schimbat oricum. Ryinka, tu parca abia l-ai schimbat 22 gasiti si voi ceva care sa va placa si cu un sens, de care sa va tineti.
Pagini: 1 2 3 4 5 6