Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nice to meet you all ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey lume!

Ma bucur sa va cunosc!

Ok, intai de toate, promit sa respect regulamentul si sa fiu un copil cuminte.
Ce v-as putea spune despre mine? Sunt o persoana destul de ciudata, cel putin asa cred eu, desi poate nu par. Imi place muzica Rock, House si alte genuri alte generatiei noastre in afara de manele(pentru ca, sa fim seriosi, multi asculta si genul asta). Am 13 ani, desi uneori sunt atat de copila...Trebuie sa recunosc ca eu ma simt inca copil, sunt cam prea copila. Cum arat? Neimportant. Filmele Horror sunt preferatele mele, desi imi plac si comediile bune si dramele, dar, oricum, ma dau in vant dupa finalurile tragice. E mult prea mult pentru mine un Hapy End^^ Incerc sa ma conformez asteptarilor, dar in mintea mea sunt cu totul pe alta planeta. Practic intens leneveala si somnul pana tarziu, iar cand sunt treaza de-a binelea(destul de rar) imi place sa scriu. Si nu ma refer la teme sau alte aiureli de-astea. Sa zicem ca imi place sa compun, chiar daca probabil nu am talent. Imi place sa desenez, dar sa nu depaseasca limita creionului, pentru ca urasc sa colorez si nici nu ma pricep. De obicei nu sunt o persoana certareata sau dusmanoasa, iert destul de repede, dar daca ma supar sarcasmul meu este usturator. Urasc ca cineva sa isi bata joc de mine, sa ma ia peste picior, chiar daca de multe ori eu sun cea care face asta.
In rest, va las pe voi sa descoperiti.
Aniway, See You!^^
Bun venit ! Smile
So, pasionata de filme horror *me gusta*. Spune-mi cateva filme horror care te-au impresionat (pretty curious since i'm a fan of horror stuff).
Hmm rock xd Ce trupe asculti de obicei ?
Ce zodie esti ?
Joci Counter-Strike, WoW, LoL, Dota, Stracraft or Team Fortress2 ? 21
Iti place k-pop-ul ?

See you there :]
Hey there.
Finaluri tragice?Suna interesant credeam ca nu mai e nimeni pe aici care zambeste cand mor toti.
Cat timp dormi pe zi???
Esti la scoala??Ce clasa?
De ce crezi ca esti diferita??
Cya!xD
Hellauu voua!

Ma bucur ca nu sunt singura careia ii plac finalurile tragice. Mi se pare un cliseu nemaipomenit "si au trait fericiti pana la adanci batraneti"
Doar cateva filme? Oh, am o groaza. Imi place "Paranolmal Activity 3", "Saw", "A Haunting in Salem" si unul mi vechi, "The Exorcist". Sunt doar cateva, dar daca le-as scrie pe toate nu mi-ar ajunge un post intreg.
De obicei ascult AC/DC, Guns 'n Roses, The Rolling Stone, si oricum, am cateva melodii pe care le ascult fara sa imi placa neaparat trupa. Sper ca nu am sarit vre-una.
Rac, sunt o racoaica reeea...
Am jucat la un timp, fiindca juca fratele meu.
Cat timp dorm pe zi? In zilele bune pot sa ma culc si la 12 si sa ma trezesc la 4, asa ca....
Clar ca sunt la scoala, clasa a 7 a.
Nu stiu ce sa zic, niciodata nu mi s-a parut ca ma aseman cu restul, deci, sunt diferita.

Apropo, Ma bucur sa va cunosc!
@Azazel, te rog. Eu rad la filmele de groaza si cand zombii incep sa manance oamenii (cateodata rad isteric).
Addeh here: Si eu rad la astfel de scene 21.

Bine ai venit.
Numele tau adevarat?
Culoarea preferata?
Animal preferat?
Caine sau pisica?
Ai putea sa nu mai scrii cu bold? Dupa cate observi toti folosim font-ul normal. Sau faci cum doresti.
Este o tara (mai bine zis o Comunitate Anime) libera (......)!
Si hm, ai 13 ani -> inca esti copil. E normal sa fii copilaroasa si sa te bucuri de copilarie. Sa fii cu capul in aer.
Ce anime te-a impresionat?
Deadman Wonderland?
Citesti manga?
Ce opening/ending ti-a placut?
NO.6?
Cum ti se pare clasa a saptea? Mie anul trecut mi s-a parut putin, doar putin, greuta. In clasa a opta, adica asta, copii lenevesc si lenevesc si plictisesc, iar profesorii ne lasa moale (mai ales semestrul asta) din cauza examenelor. Sper sa te bucuri si de clasa a opta.
Asculti Nirvana? Sneaker Pimps? Papa Roach? Mika? Scorpions? Bon Jovi? Hollywood Undead? (scuza-ma)
Vreo mangaka preferata? (nici nu stiu daca iti place sa citesti manga ._.)
Ai vizionat "Hachiko: povestea unui caine"?

Raspunzi la ce doresti. Eu iti urez o seara buna si toate cele.
Ah, da, ce gasesti atractiv sau placut in a ii lua pe altii peste picior si altele? (niciun dublu sens sau ceva, curiozitate doar).
Heyaaaaaaaa.

Am si eu cateva intrebari pentru tine, Nyx.

Ai vreo porecla? si daca, da, care e aceea?
Yaoi, Yuri sau Hentai?
Iti place Rapp-ul? *daca da, numeste o piesa*
De ce iti place sa iei peste picior, lumea? (nu e nimic rau in asta, doar ca vreau sa stiu de ce. Oricum si eu fac asa mai mereu).
Ciocolata sau vanilie?
Rosu, roz, negru sau alb?
Caine sau pisica?


Si cam atat ^^. Bine ai venit pe Zup.

Ja neeeeeeee!
Hey!

Deci, vad ca am uitat sa spun, numele meu adevarat e Danina. Ciudat nume.
Culoarea preferata? Albastru inchis, bleumarin si negru.
Ummm, sa zicem...lupul.
Caine, cainii mari.
Nu pot spune chiar impresionat, pentru ca nu sunt genul de persoana impresionabila, poate doar placut. Au fost cam multe, chiar nu pot alege un preferat.
L-am vazut. Cel putin o parte, nu chiar tot.
Nu prea. Mi-ar placea. Poate niste sugesti...
Clasa a saptea....grea si plictisitoare. De fapt, tot ce e greu e plictisitor asa ca...Avantajul e ca ma simt mare, sau cel putin mai mare.
Ah, am spus ca am ratat cateva. Da, imi plac mult si Scorpions si Bon Jovi, dar si unele melodii de la restul.
Da, l-am vazut. Mai aveam putin si plangeam, dar ma abtin de obicei.
Nu ca gasesc amuzant, adica nu mi-o luati in nume de rau. Doar ca uneori sunt irascibila si, cum am mai spus, cand ma supar sarcasmul meu este usturator. Da, e adevarat, ma simt bine cand fac asta cu persoanele cu care nu ma inteleg, dar ma abtin fata de prieteni mei.
Da, prieteni imi zic Nina.
Toate.
Da, mai ascult din cand in cand, dar in momentul asta imi scapa exact numele melodiei.
Sa zicem ca ma ajuta sa ma manifest, sa ma descarc. Si niste placere fata de cei cu care nu ma inteleg...
Ciocolata
Negru
Caine.

Ok, lume!
See ya^^