Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Halo^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey ~.~. Nice to meet you all ^^
Hm... sa vedem. Imi place sa citesc manga - cea mai relaxanta ocupatie. In general merg pe cele istorice, shounen-ai, aventura, psihologice. Oricum, multa actiune, suspans si o atitudine buna din partea personajelor \m/.
Gaming all day~> . Imi place Halo. Si COD. Si Desert Storm. Oh oh, si Dragon Age. Ma rog, m'am cam lasat de astea, am ajuns la concluzia ca jocurile gen Tetris, Crayon, Angry Birds sunt intradevar mind blowing games.
Scriu. Ficurile [engleza, romana, de toate :-J] sunt un intermediu bun sa te exprimi, sa te eliberezi asa... intr-un mod placut si lenes. Placerea mea vinovata cand scriu: torturarea personajelor. Pana nu intorc un personaj pe toate partile, nu ma las :]]. Mereu ma intreb ce ar face personjalul x in situatia y. De obicei asa iau nastere ficurile mele. Sasuke e my puppet momentan. Cred ca e unul dintre cele mai tragicomice personaje 43. Oh, si citesc o multime de novels.
Anime preferate: No.6. [ totally]. Personalitatea lui Nezumi si modul in care se completeaza cu cea a lui Shion, mind blowing:-J. Naruto e bun. Also Get Backers.
Manga: Sunt o gramada. Vreo 200. Aleg Kuroshitsuji, mult mai bun decat animeul, si Koori no Mamono no Monogatari. Ma rog, sunt o multime, dar astea le'am reluat de curand.
Muzica... Sunt setata pe Hugh Laurie si Amy Winehouse, poate si Lenny Krevitz. [ ' American Woman \m/ ' ]
Mda, i'm indeed a talkative person. 21
Any questions?
Oke,oke,oke
Bun venit,statearai cat mai mult pe aci 3
Hmm....mmo-uri servesti??Daca da ce preferi??
Pareri despre: Seria resident evil(jocul)
- Assasin creed
-Saboteur/Saint row The third
-Varsta/clasa/nume??
Si de la ce vine K.V?
Cya pentru moment
Helaw, I'm Ama`, nice to mech u.
Cineva mi-a furat intrebarile asa ca ramane sa te intreb daca citesti si ce autori preferati ai?
Stephen King? Nutella? Skitlles? Ciel sau Alois? Rin sau Yukio? Gata, ma opresc.

Acum, nu cunosc niciun Hugh Laurie. Din cate stiam eu numele lui e Dr.House *angry fan face*.
Te astept pe la ff sa ne prezinti ficurile tale. Ja ne`.

Hey ^^
@Azazel:
Mmo? Putin, nu ma omor cu ele. Am incercat mai demult niste metin, perfect world :-J.
Spre rusinea mea, n'am jucat resident evil [inca15]. Assassin creeds! Doamne, cum am uitat de jocu' asta?24. L'am facut doar pe primul, compul meu e prea inapoiat pentru brotherhood si ce a mai aparut dupa, revelations parca. Saint row... pff, doar cu coduri, altfel n'as fi facut nici primul nivel.
Sunt a8a. K.V.? Nu'ti zic19.
@Stormrage:
Ultima cartea pe care am pus pana a fost una de Kafka, Procesul. Personjaul principal, domnul K. , am tot respectul pentru el. Momentan sunt setata pe nuvele [yaoi]. Imi place cum scrie Venio Tachibana.
Stephen King? Neah. Am incercat niste carti, dar nu'i genul meu. Nutella \m/.
Hm, imi e greu. Imi place foarte mult personajul lui Ciel. Desi e setata pe o singura idee, este totusi descris intr-un mod complex. Alois mi se pare plain... copil rasfatat, vesnic nefericit, who needs to get laid.21
WAAAAAAA. I'm gonna kill you! I love Hugh Laurie. Serios. Consider ca personajul, Dr.House, a ajuns atat de genial din cauza jocului lui Laurie. Are el acel ceva cand isi interpreteaza personjele.
Laurie are un album, Let them talk. St james infirmary mi se pare cea mai buna piesa, desi e cover ce'i drept.