Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Am revenit.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Da, nu prea vă dați seama cine sunt.
Eu, Craci, tu?
Așa ziceam și eu.
Am revenit aici pe Az. Just to say hello and goodbye. Or kthnxbye.
Or both.
Bine-ai revenit, Craci Smile.
*lol, aş spune mai multe încât să nu fac spam, but dunno what to say =]]* Have fun here.
Bine ai revenit Craci, sper sa te simti bine, dar cum a zis si Adina, ce sa zici 21.
Addeh. BUnă.
Adică, genul de salut -bună- la mine e prea banal.
Așa că fie sorții cu tine, greetings from this place. Să dea o halbă peste tine și să bei o trotinetă plină cu bere.
Daria e Daniela?
Copilăăă.
Mi-a fost dor de tine. Hai la o cană de ceai.
Ai revenit si ti-ai schimbat si sexul, observ. De ce ai plecat si de ce ai revenit?
Cum ti-a mai fost viata in ultima vreme, ma Crac?
Chiar daca risc de spam si de chat pe aici, nu conteaza 9.
Daaa, eu sunt, mergem mergem dar du-te fuguta la profilul meu si fura-mi id-ul de mess 21).
Si apropo, ce te-a facut sa te intorci?
Ryuşorule [A.k.a Marie, cum îmi place să-ţi zic] Pai, ce m-a facut să revin, nu ştiu, să vă observ "evolutia" ... [dacă există una]
Am plecat din cauza multor motive. S-a schimbat multe aici. Prea mlte reguli, prea muti moderatori. But what ever. Contează că sunt aici.
De ce aveam sexul masculin? Dadusem contul unui baiat.
Cum mi-a fost viata? Bună. chiar bună. Respir, manânc. Stau pe umerii parintilor şi pe capul lu' frate'miu.
am avut şi rujeolă. A fost epidemie şi nu m-a evitat. Mă mir că m-a evitat aia de proşti.
Ryuşorule, mi-a fost dor de tine *hug*

Darie.

Mi-e lene să iau acu' id-u'. o.o
Şi .. am mentionat mai sus de ce.
Plus că. [ asta v-o spun în premieră] voi posta şi un fic. Nu ştiu cât de curând, dar aştepati-vă. [la ce-i mai rau]