Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: GFX [incepatoare. x_x;]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Lucrarile pe care le voi posta sunt ceva mai vechi, oricum nu mi'am schimbat stilul. Stiu foarte bine ca nu's deloc perfecta, de aceea va cersesc [lol21] criticile si comentariile ^_^

[Imagine: relaxitpurple.png]
[Imagine: servant.png]
[Imagine: animefantasybanner3.png]
[Imagine: animefantasybanner2.png]
[Imagine: risedfromflowerssig.png] [incredibly old >_>]
[Imagine: lily-chaaaan.png]
[Imagine: tina.png]
[Imagine: dungamooooov.png]
[Imagine: NobodysAngelsig.png] [de mii de ani vechime XDD]
[Imagine: nadia-chan.png]
Wahaaa ^_^
ador creatiile atle....sunt pur si simplu grozave
imi plac in mod special primele 2 care sunt foarte bune ^^"
mi-ar place sa fac si eu asa de bine sig-uriel ca si tine
succes in continuare
si mai astept alte creatii ^^"
cel mai mult imi plac 1,2,3, 6,8,9 si 10 8 sunt superbe 8
esti priceputa :bv: victorie , sper sa mai pui si altele, sa vad dak ti-ai schimbat stilul, nu te cred pe cuvant 70 21.
Ja ne!pupic

sHiZuNeE

imi place mult prima pentru ca e mov si imi plac efectele folosite pentru realizarea ei. Si ultima este interesanta mai ales faptul ca are efecte super.
Succes
Nu esti incepatoare..chiar te pricepi la multe efecte si imi place cum iti ies sig-urile dar am sa iti dau ceva sfaturi:

Nu mai folosi aceeasi structura...incearca sa le faci mai diferite...
Si daca ai putea sa le faci la aceleasi marimi..sau cel putin sa fie aproape de 450x200

Culorile sti sa le asortezi cu renderul...dar ar fi bine sa incerci sa lucri si pe ..imagini...cu background deja..intelegi ce fvreau sa spun..nu doar cu rendere.
Apropo..ai putea face textul acela mai mic...39...
Restul e ok..te descurci oricum in general..65 treci si pe la mine sa ma critici...