Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Achtung! Achtung!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Name: SS
DoB: |Classified|
Gender: Male
Interests: History(ranging from Ancient to Modern), Philosophy, Politics, Occultism
Motto in life: Vita est Militia super Terram. (Life is War on Earth)
Favorite bands: H.E.R.R., Wumpscut, Bunkertor, Gabe Unruh, Einstürzende Neubauten, Igorrr, Arktau Eos, Herbst9, Inade, Daemonmarch, Uaral, Life's Decay, Delerium, Thetis, Von Thronstahl, Legionarii, Imperat, Lapis Niger, Wardrune, Sophia, Coph Nia, Waldteufel, Phragments, Pantheon Legio Musica, Andrew King, Nihil Novi Sub Sole, Der Blaue Reiter, Arcana, Nox Arcana, Shiva in Exile, Tenochtitlan, Senmuth, Sephiroth, Globus, Cuthberth, Koan, Cmerata Mediolanense, Sol Invictus, Belborn, Death In June, Globus, et cetera
Favorite Movies: |Information not found|
Favorite Anime: Monster, Serial Experiments Lain, Ergo Proxy
Favorite Games: Mass Effect series, Metro 2033, S.T.A.L.K.E.R., Fallout 3, Fallout New Vegas
Favorite Authors: Julius Evola, Miguel Serrano, et cetera
-----------------------------------------------------------End of Transmission-----------------------------------------------------------
Bine ai venit pe Animezup, MaÏŸÏŸ Extermination!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Oh a neo-nazihead, haven't seen on of those in a while, are you a skinhead as well? Cause that would definitely put the icing on the cake.

Bine ai venit, dar te-ar deranja daca in locul englezei si a germanei, ai folosi si romana intre timp? Doar asa sa stim ca nu esti vreun troll extraterestru.

Nice choice of games, can't really say much about bands, but I assume they're all floating in the doom death metal zone.
Nope, nu sunt un troll. Si doar din cauza intereselor mele, nu inseamna ca sunt Neo-Nazist.
Was jus' sayin', meant no offense whatsoever.

Ne mai spui ceva despre tine sau totul este la nivel clasificat? Gen, orasul de unde vii (nu ca nu as stii deja), activitatile care te preocupa in timpul liber, daca esti la liceu sau facultate.

Chestii obisnuite.
Well, well.. Nu pot spune ca am un anumit 'hobby'. Eu majoritatea timpul mi-l ocup cu research pe anumite subiecte. In rest, monotonie de grad inalt. Desigur, mai si socializez. Insa incerc sa tin socializarea la un anumit nivel.
Bine,bine....
Si cam cati ani ai??
Alt lucru de care as fi interesat ar fi religia ta??
Enochiana sti sau ai dori sa inveti??
Asa ca bun venit,sa te distrezi,si tot ce e de bine....
Regarding age, city and such: I do not give such personal information easily. On the internet everything spreads like a plague and the risks are too high. I keep my internet 'life' and my real life separated.

Religion? Well, I quite dabble into Esotericism.

Enochian? No. A secondary language is ineffectual unless it holds intrinsic meaning to you. Your native tongue is hard-wired deeper into your subconscious, and will therefore be infinitely more powerful to you.
Oricum o data ce ai postat pe un forum in functie de IP (pe care eu il vad de exemplu) ti se gaseste locatia pe o arie larga. Stiu de unde esti deja, fara sa-mi fi spus un cuvant. With a bit more research I could find out more. Once you post on an online community you subjectively expose yourself.

I've noticed that your fluency in English is at a proficiency level, but keep it moderated, don't abuse it in a post forgetting that some users might not understand you as well as others do.

Si cu astea, te invit la posturi si am observat ca deja ti-ai creeat un thread. I'll scoop around later.

Azazel, mama, daca posturile tale o sa fie tot la fel de incomplete si spam, le voi sterge. Esti unul din motivele pentru care sectiunea in cauza nu se mai contorizeaza.
Bun venit pe Animezup!Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni.Daca nu te superi vreau sa te intreb mai multe4
1.Ce zodie esti?
2.Fructul preferat?
3.Culoarea preferata?
4.Floarea preferata?
5.Animalul preferat?
6.Cartea preferata?(daca citesti)
7.Anime-ul sau manga-ul preferat?
10.Numarul norocos?
11.Anotimpul preferat?
Sper ca nu sunt multe si sper ca le-am lasati si celorlalti intrebari sa iti mai puna.
Pagini: 1 2