Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Probleme de rezolvat
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Din pacate am si eu o problema. Cand intru pe Animezup(adica sunt la portal, nu la forum) imi apare asa:
Click22
Iar cand ma duc la forum(sau user CP, etc.) imi apare ca sunt logata.
Click aici22
Faza e ca nu ma deranjeaza faza asta, dar nu pot sa imi schimb tema(care era de obicei la portal).
Help guys^^

Aly

temele de la portal nu coincid cu temele de la forum ^^ asa ca, ca sa iti schimbi tema la forum, te duci in UserCp-->Edit Options-->in dreapta jos scrie Other Options si vei vedea Board Style, de acolo iti alegi tema, si ar fi inspirat sa nu utilizezi Dark Orange sau Orangedark pentru ca au erori

portalul e scos de mul~~~t timp din forum, pe portal nu merge logarea ^^, implicit nu merg chibi-urile ^^

@Flaw, in dreapta acestui post scrie Zupi: -99,999,999,999,998.59z, explica-mi si mie daca ieri aveam 4000 de ezupi, acuma cum am ajuns pe atata mare minus? [mi-a sters cineva un post, desi nu stiu cine 39 dar nu cred ca mi-ar fi scazut zupii cu atat de multi O.O]
Am o problema, m-am logat pe site si am dat la chibi maker . Acolo imi cere sa logez din nou, eu ma logez dar tot asa imi face. ( am incercat de 5 ori dar acelasi rezultat)
@Aly: Acum vad ca e bine 4

@Cleo: Ce browser folosesti?
Flaw, folosesc internet explorer, am si folosit firefox dar tot asa imi face
Mda, acum vad ca imi face si mie la fel. Inainte imi mergea, dar am schimbat windows-ul.
Oh well, nu am de ales, trebuie sa accelerez lucrul la noul portal..
Am deja chibi maker-ul refacut si imbunatatit chiar, integrat intr-un nou portal, dar nu e portalul terminat.. A trebuit sa fac o pauza din cauza ca s-a apropiat sesiunea.
Citat:Am o problema, m-am logat pe site si am dat la chibi maker . Acolo imi cere sa logez din nou, eu ma logez dar tot asa imi face. ( am incercat de 5 ori dar acelasi rezultat

asta am păţit şi eu. Şi am problema cu blogurile. Nu le pot accesa pentru că spune că nu sunt logată şi îmi cere username şi parolă, dar tot nu merge. Adică pot accesa blogurile să le citesc, dar nu să şi postez în blogul meu. Am deschis acum un an sau doi un blog pe zup şi daia.
Hey Flaw, azi am vrut sa ma duc la RPG shop sa ma uit ce e pe-acolo. Cand dau click, ghici ciuperca ce-mi apare(si nu cred ca e de la mine, am verificat netu' si orice alta pagina de pe zup merge).:
[Imagine: 6rtrmv.jpg]
Ce se intampla pe-acolo? Pui ceva chestii noi?7

Aly

http://animezup.com/forum/plaza.php acolo gasesti rpgshop care a devenit petshop, la rpgshop nu mai e nimica de mult timp chiar 22 chestiile pentru rpg le cumperi de la petshop ^^ sau plaza39
Flaw, habar nu am daca e o problema tehnica, insa, mi-au trimis vreo 3 useri pmuri cum ca li se multiplica posturile ._.''
Aici e in cazul lui Rx~

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=212


Si la FF le-am sters pentru ca am crezut ca e de la ei pe cand ... 39 Nu stiu ce sa cred, eu ti-am spus-o pentru ca am simtit nevoia sa o fac :- ?? Poate e ceva tehnic poate nu O,o
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32