Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heloeezzz !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Heii . Am ajuns din nou aici - am mai avut un cont acum ceva timp dar nu prea am avut timp sa intru .
Well , dupa cum se vede si la username eu sunt Lorelei ,sau Lori , sau oricum va vine mai bine . Stau in Tulcea , dar sper [trebuie ! ] sa ma mut in Londra ..nu stiu de ce , dar mereu m-a atras . Am aproape 16 ani [nu-i prea mult,huh ? ] , iubesc sa scriu , culoarea verde , Brasovul , cainii din rasa Akita Inu si desigur muzica . Altceva..nu mai stiu . Ask me anything ! :D
Bine ai venit pe Animezup, Loreleii :]!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hey Lorelei, bine ai venit! Eh, numele tău îmi aduce aminte de carte 4 Oricum, eu sunt Sara şi mă bucur să te cunosc :X Oh, Londra... Ce frumos cred că ar fi 21 Lucky me, stau lângă Braşov. So, nişte întrebări:
- Anime preferate?
- Dar manga?
- Fructul preferat?
- Ciocolată sau vanilie?
Hehe, cam atât. Sper să te distrezi, să-ţi faci mulţi prieteni şi aşa mai departe. Happy Posting 4
Bună si bine ai (re)venit pe forum ^^
Uhm, Londra 39 Asculți One Direction ? *_* Mai nou toată lumea e înnebunită după ei.
Ce scrii deobicei?
Ai frați/surori?Daca nu, ți-ai dori?

Heh, cam atât ^^ Sper să ne înțelegem biiine. Nyappy posting and have fun !

Londra e naspa... Ploua foarte mult si daca faci ceva vin politistii pe cal dupa tine... kinda sucks. Welcome!
Imi pare rau sa iti 'break your balls' cum spun englezii, dar Londra este cea mai scumpa capitala din lume, e foarte aglomerata, nu ploua mereu insa e constant in ceata si zgomotul e unul din caracteristicile orasului. E misto de vizitat, dar nu foarte misto de locuit.

Oricum, mai e o tipa Lori pe aici, dar nu cred sa fi aceeasi, daca spui ca nu mai ai contul vechi.

16 ani? Liceu deci. La ce profil?

Ceva planuri de viitor referitoare la Londra? Universitate sau ce?
@Saravis Ahh . Iubesc si cartea ! :D
- Paradise kiss , Lovely complex , Death note
- Mangaa...nu prea am gasit pana acum ceva care sa ma atraga . Vreo sugestie ?
- Portocala cred
- ..mmmmmmmm.. ciocolata ^^



@Mao.
Nu...am auzit de ei , dar pana acum nu am avut curiozitatea sa vad ce e de capul lor .
Depinde de stare .. ca gen niciodata nu mi-a placut sa scriu poezii , iar'ficuri' nu prea am incercat . Am un blog unde scriu de obicei . ^_^ .
Siii, da . Am un frate mai mic .


@Yondaime
Thanks ! :) Si nu am absolut nimic impotriva cailor :)))

@Bunny

Don't be sorry . Stiam chestiile astea deja si nu ma deranjeaza . Este ceva la Londra care ma atrage :-? . Anyway , mai e pana sa ajung eu sa ma mut . Si da, mi-ar placea sa imi continui studiile acolo , dupa liceu .
Sunt la stiinte sociale . Urasc matematica , fizica si tot ce e pe acolo .