Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heeeeeeeeeeya ^^.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Heyaaaaaaaaa^^. Aici Alle/Allex la butoane 4. Depinde cum vreţi să-mi spuneţi. Sunt nouă pe aici, şi mi-aş dori să-mi fac prieteni/prietene. Acum să vă zic câte ceva despre mine5.

Sporturi : practic şi am practicat de performanţă.
Baschet şi Atletism - de performanţă
Hamball, volei, football - acestea le-am practicat câteva luni.

Vârstă : 15 aproape 16, pe 7 mai.

Fraţii: Am un frăţior de aproape 4 ani, face în 8 mai. Un frate care e decedat şi o fată (cred) căci mama e însărcinată.

Locaţie : Cluj-Napoca

Muzică: Rapp, Rock, Dubstep, Minimal şi muzică Chinezească.
Manele nu ascult, însă nu-s nici pro nici contra lor. Fiecare ascultă ce vrea.

Sunt o fire dificilă (cu părinţii) şi oameni care-mi rănesc prieteni. Se spune că uni prieteni se vând pe la spate.. am avut şi eu dăştia pe listă, doar că le-m făcut vânt. În concluzie urăsc trădătorii, bârfitori.. : )

Îmi plac plimbările în parc, îmi place să alerg, să compun deja am două ficuri *smile* , îmi place să stau în ploaie, îmi plac romanele de dragoste, şi ador ficurile yaoi!

Sunt sigură că o să mă distrez pe aici <3. Dacă aveţi întrebări nu ezitaţi să mi le puneţi! pupici şi Ja neee'.
Bine ai venit pe Animezup, Allex gândăcell Smile!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bun venit pe zup, Alle! Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni! Intrebari... nu prea am sa te intreb caci deja stiu cate ceva despre tine dat totusi:
1. Artistul / artistii / trupa preferata?
2. Ce animeuri ai urmarit pana acum si care este preferatul tau din toate?
3. Yaoi sau yuri? (desi, cred ca stiu raspunsul..)
4. Verde, mov sau negru?
5. Personajul preferat din desenele animate? (desenele animate cele vechi si de demult, nu cele noi)
6. Hobby-ul preferat?
7. Mai ai si alte noi idei pentru ficuri cu care ai vrea sa ma incanti? (inafara de cele postate deja)
Cam atat momentan, revin!
1. Lil wayne (idolul meu), Eminem, Bug Mafia, Paraziţii, Cinema Bizarre, Rihanna. (mai mulţi dar ăştia îmi vin în minte acuma)
2. Naruto *preferatu Sas'ke* ÅŸi mai multe da lenea e mareeee4.
3. Yaoi clar!
4. negru
5. Louie din viaţa cu Louie!
6. Să compun cântece sau poveşti, baschetul.
7. Normal că am şi poate voi scrie un nou fic curând.
Bine ai venit. Care este culoarea ta preferata? Manga citesti? Poti sa spui trei lucruri care iti place la genul yaoi (dar fara vreun top)? Ce te atrage de muzica chinezeasca? La ce liceu esti si... de k-pop ai auzit (nu ca sunt eu cu el, insa daca tot incepem cu Asia sa terminam cu Asia *laughs*). Toate cele bune si o sedere placuta.
Bună. Culoarea mea preferată este albastru, iar non-culoarea preferată- negru. Manga citesc, Naruto.
Hmm.. 3 lucruri care-mi plac la yaoi 39. Păi primul ar fi : mi se pare extrem de drăguţ când 2 băieţii sunt împreună sau se sărută. 2 - mă atrage acţiunea. 3 - chiar dacă alţi sunt contra eu sunt pro, deoarece ador mult gay. Top, ar fi multe ficuri yaoi care ar trebui să le înşir pe aici şi mi-e lene *srry*.
Muzica chinezească mi se pare cea mai frumoasă. Ce mă atrage la ea? păi ar fi armonia pe care o simt de fiecare dată când ascult piese chinezeşti.
Åži da am auzit de k-pop4.
Mersi de primire hug
ASCULTI LIL WAYNE?! VREI SA FII SOTIA MEA?! BINE AI VENIT!!!!!!!!!!!! TE-AM ASTEPTAT TOATA VIATA!
Yondaime : Da ascult lil wayne şi îl adorrrr *love* .
Daaa vreau să fiu soţia ta *smile* ne căsătorim azi21. Îmi pare bine să văd că şi alţii îl apreciază pe idolul meu 105.