Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nyah-un!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Heey !! Eu sunt Cristina (Criss) , am 14 ani fara 2 saptamani si sunt din Botosani :3 Ok .... forumul nu e un loc chiar nou pentru mine , il stiu de ceva timp dar ca o lenesa ce sunt nu mi-am facut cont...
Oricum sunt mai timida asa din fire deci va las pe voi sa imi puneti intrebari xD
Bine ai venit pe Animezup, Fey!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bun venit pe zup, Criss! Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi, multi prieteni (printre care si eu)!
Acum cateva intrebari:
1. Iti plac animeurile? Daca da, un top 3?5
2. Citesti ficuri?
3. Yaoi sau yuri?
4. Verde, mov sau negru?
5. Ce genuri de muzica asculti?
6. Care este artistul / artistii / trupa ta preferata?
7. Urmaresti k-drame? Daca da, care-s alea?
8. Ce hobby-uri ai?
Cam atat momentan, revin mai tarziu cu intrebari noi!

Edit by Addeh. - Ai grijă la întrebările pe care le pui ; am observat că unele le repeţi. Fii mai creativă ^^.
Halaw, bine ai venit pe aici si sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni. Uh, din Botosani, mai cunosc cativa useri pe aici ce sunt din Botosani, am si o ruda indepartata pe acolo oO. Iti place sa desenezi? Iti pun intrebarea asta ca am vazut semnatura, lol 21. Si inca o mica intrebare, ce muzica asculti <3?
Asa... a fost rapid
hey la toti ^^

dot dot curve (:
Merci , si eu sper acelasi lucru xD
1.Ah ! speram sa nu ma puna nimeni sa fac un top cu anime-urile favorite , e asa greeeeeeu ...o sa fac un efort pentru tine ca imi esti simpatica 21
l - Elfen Lied (anime-ul care ma facut sa plaang)
ll - Ao No Exorcist (l-am terminat ieri seara si il adoooor)
lll - Kuroshitsuji (il iubeesc <3)
2.Hm...cam toata categoria yaoi depe zup o citesc de ceva timp - mai mult decat ai crede
3.YAOI !!! Sunt putin obsedata ..
4.negru cu siguranta ! desi imi place si mooov
5.K-pop , Rock sii putin pop , dance si dubstep
6.2NE1 , Evanescence , Paramore , Skillet , Flyleaf , 4minute , Brown Eyed Girls , missA sii cam atat imi aduc aminte desi sunt muult mai multi
7.Nu prea urmaresc seriale in general
8.Desenul :X sii editurile pentru imvu (cu gimp) <3
Te asteept !!

Derzy
Useri din Botosani ?? huuuh eu nu prea am vazut asta pentru ca stau numai pe la FanFiction
Da!! iubesc desenul ff mult si sper ca in viitorul apropiat sa postez cateva(asta cand o sa gasesc si cu ce sa le fotografiez>.<).
Hmm...muzika , k-pop , rock si putin dubstep , pop si dance.

waa inka unul !!
Mamo-chan
Heey^^
1.De obicei yaoi dar mai nou am adaugat pe lista si Martial Arts , am devenit pasionata de bataile intre fete21
2.Iarna , desi in momentul asta parca nu imi mai place asa mult
3.adooor pisicile , desi m-am ales cu un papagal ceeeea ce e ciudaaat
Ne mai vedeem^^
Bună. Şi eu sunt din Botoşani şi să ştii că suntem foarte puţini. 21
Uhm...la ce şcoală înveţi ?

Sper să ai o şedere plăcută şi cât mai îndelungată aici. Happy postin', have fun şi ai grijă cu spam-ul - deşi observ că nu va fi o problemă cu asta -.

Câteva trupe de rock ?

Şi atât, o să ne mai intersectăm noi pe-aici. Bun venit şiii...distrează-te! :3

xoxo, Ang.
whoaa multe mesaje :X cred
Heey Ang. eu sunt la Liceul N. Iorga . Hmm trupe rooock .. Flyleaf , Paramore , Skillet , Evanescence , Eyes Set To Kill , Hey Monday , Cinema Bizarre , Within Temptation , Picture me Broken , Hollywood Undead , Black Veil Brides , Porcelain And The Tramps , The Birthday Massacre , The Rasmus , Mindless Self Indulgence , good charlotte aah si cam atat imi amintesc>.<

Ty :bye:
Hei, buna Cristina.
Culoare preferata?
La NO.6 te-ai uitat?
Toate cele bune si o sedere placuta.
Ai trecut pe la reguli? Sunt importante si ma bucur ca nu abuzezi de emoticoane. Nu prea mai am ce sa iti zic si nici nu am idei (nu imi doresc ASA MULT sa am).
Yaoi placut. *:]*
Citat:Heey !! Eu sunt Cristina (Criss) , am 14 ani fara 2 saptamani si sunt din Botosani :3 Ok .... forumul nu e un loc chiar nou pentru mine , il stiu de ceva timp dar ca o lenesa ce sunt nu mi-am facut cont...
Oricum sunt mai timida asa din fire deci va las pe voi sa imi puneti intrebari xD

Oh păi eu cunosc doar două persoane din Botoşani de pe forum, Ang. şi Zuza. (Georgiana şi Georgiana) xD *laughs* And btw, e în regulă cu timiditatea, şi eu sunt la fel 21
So, îţi urez un bun venit călduros, sper să-ţi faci a lot of friends and so on *hugs*
Apropo, îţi place să scrii ? Dacă da, te-ai gândit vreodată la a scrie o carte ? Că eu da =\
ÃŽÅ£i place dubstep-ul ?

xD
huuuh am intrat si eu akum de bucurie ca profu de mate s-a dus nush unde si lipseste 2 zile si waa8 am mesaje noooi ! Sa sarbatorim cu un post nou !

dot dot curve (:
Heyaa!! WeBa !! Mai stii... totul e posiiiibil . Huuh unele intrebari au fost putin in ceata , dar oricum cred ca am inteles ce vroiai sa spui , te rog sa-mi spui daca am inteles ceva gresit
1.(membru nu?) Yu :3 nu am argumente21
2.Forever Or Never - ma ajuta la desen -si nu numai - cand nu am inspiratie sau ceva nu-mi iese bine.Are un efect ciudat asupra mea.
3.Iti fac un top cu cele pe care le citesc acum.Cele pe care le-am citit sunt prea greu de pus intr-un top.daca Yaoi Queen ar fi continuar Scaladare in Dorinta si Pierdut in Intuneric probabil ar fi fost si ele pe locul I <3
l.Our Game
ll.Am I your obsession?
lll.Iubire de cartier , I just wanna love you! , This feeling hurts so much.
3.Uite la ea .Mai si intreaba 21

Aou
Heey ^^
1.Albastru.
2.Mi-l programasem pentru saptamana viitoare . Am auzit ca e interesant si are pe undeva un micutz kiss inocent
Am trecut de cateva ori pe la reguli si chiar am incercat sa reduc emoticoanele - e foaaarte greeu.Si ms. Ar fi un Yaoi placut daca nu ar fi si mama in camera si nu ar mai si intreba "Ce citesti tu acolo?Da-mi sa vad!"

[edit]
ooo inca cineva ! parca e Craciunul !
Addeh.
Heyaa!Si eu care ma gandeam ca sunt singura depe forum mai timida. Toti pareti prietenosi si vorbareti.Mrs hugNu imi place in mod special .Mai fac uneori creatii demne de Oscarul Cos De Gunoi dar nu ceva serios . Ma gandeam sa fac un fic yaoi dar nu cred ca m-as tine de el + nici nu ma pricep asa bine.O carte?! eu nu's in stare de un fic24 Daca o sa scrii o carte sa imi spui sa o cumpar ! Faza cu dubstep ei ... a fost vina prietenei mele (a fost la ceva lectii de dans) a inceput sa asculte Skrillex si m-a imbolnavit si pe mine.
Pagini: 1 2