Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Best of 2008 :]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Nu stiu cati stiti dar exista un concurs unde puteti vota trupa/artistul preferat .De fapt ,in concursul acesta se voteaza mai mult videoclipul dar nu cred ca sta cineva sa se uite la tot videoclipul 9 .Ca sa nu devina spam,va rog sa ziceti cu cine ati votat si de ce .Momentan ,sunt in runda a3a.Batalia se da intre :
Linkin Park -Paramore
Chris Brown-M.I.A
Slipknot-Disturbed
Secondhand Serenade-Britney Spears


Puteti sa votati o data pe zi si puteti alege cate unul din fiecare echipa.S-ar putea sa nu va dati seama care sunt echipele pe sait.[e cam nasol facut..]

Eu una am votat cu Linkin Park fiindca sunt fana de-a lor si le ascult melodiile de ceva vreme...In plus,nici nu am auzit de Paramore -_-.Apoi,am mai votat cu Slipknot si Secondhand Serenade[wtf,doar nu era sa votez cu Britney o_o ].La perechea Chris Brown sau M.i.a ...N-am votat pe nimeni .

Si acum ..LINKUL : http://www.fuse.tv/music/best-of-2008/


Spor la vot XD
Linkin Park -Paramore
Am votat Linkin Park deorece mi-au placut destul de mult albumele Meteora si Hybrid Theory...Nici Minutes To Midnight nu e rau...dar nu prea e pe gustul meu
De Paramore nu cred ca auzisem pana acum, dar m-am uitat la acel videoclip de introducere...si pot sa spun ca suna destul de bine

Chris Brown-M.I.A
Nu am votat...nu e domeniul meu

Slipknot-Disturbed
Disturbed FTW!...Disturbed e una din formatiile mele preferate...Spre deosebire de Slipknot care aproape ca sunt din topul formatiilor care le displac

Secondhand Serenade-Britney Spears
Nu am votat...iar la fel, nu e domeniul meu