Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: POTM - Februarie.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Tema acestei ediţii: Prietenie/Dragoste
Îmi trimiteţi fotografiile până pe 19 februarie, inclusiv.
Regulile de bază bănuiesc că le ştiţi...în caz contrar, le găsiţi la celelalte topicuri. Cele mai importante ar fi : să aveţi o fotografie decentă, să fie a voastră -of course- şi să nu vă semnaţi pe fotografie.

Spor la fotografiat şi aştept cât mai mulţi doritori să se înscrie! :3

xoxo, Ang.

Sunt aici <3.
Zilele astea o fac si ti-o trimit, am timp :3.


Edit: Ang.
Reply - Reply to Profile
Nu-i nici o problemă. O să dau drumul ediţiei de luna asta abia mâine seară, ca să primesc mai multe fotografii. ^^

Am vazut asta si din cauza faptului ca mi se blocheaza laptopul cand incerc sa bag aparatul, ti-o trimit maine dimineata sau maine dupa scoala pe la 7, pretty please 108.

Ma inscriu si eu. Termin luni cu examenele deci o sa am timp.
Ma inscriu si eu, imi primesc laptopul inapoi luni si gasesc ceva prin fotografiile existente.
Si eu. Nu am nici o idee, dar sigur gasesc ceva saptamana asta.
Suna interesant. Sper sa-mi iasa ceva. So...I''m also in!
Mă baaag. Am o idee şi sper să iasă ceva demn de concurs.
Sper să nu întârzi cu fotografia... Dar am destul timp. Baftă tuturor!
Ma inscriu si eu. Mai aveam timp sa ma gandesc pana pe 19, ce poza sa trimit, dar azi am facut una si imi place. Nu e cea mai reusita, dar o ador. Am trimis-o deja.
Mă înscriu şi eu. Argh, de data asta sper să o pot trimite şi să am o idee bunicică. :'D

M.
Particip și eu de astă dată.

number24number24number24number24number24number24number24number24number24number24number24
Pagini: 1 2