Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ❀кσηηηιcнιωα❀
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Hello Everyone ! Smile Ma numesc Aurora si sunt din Bucuresti . Smile Ma bucur tare mult ca am gasit un site in care sa pot vorbi despre Animeuri fara sa fiu considerata "a freak" 21. Imi place mult sa desenez si sa compun poezii . Am 13 ani si imi iubesc viata!21 Va las pe voi sa-mi puneti intrebari la care imi va face mare placere sa raspund .

Ja Ne ! bye
Bine ai venit pe Animezup, ❤єℓιση❤!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna Aurora *heheh , inca o bucuresteanca * ~ Bun venit pe Zup , sper sa te distrezi alaturi de noi XD
Intrebari:
-Care sunt anime-urile tale favorite?
-Citesti? Daca da, ce iti place sa citesti? Carte favorita ?
-Ce muzica asculti? Cateva exemple de artisti.
Heh , cam atat ^^ Sper sa ne intelegem biine si nyappy posting *hug*
Hellăw, Aurora.. Smile. Bine ai venit pe zup, sper să îţi placă aici şi să îţi faci mulţi, mulţi prietenaşi. Acum, uite câteva întrebări de la mine :]] ->
Unu .- Ce zodie eÅŸti ?
Doi.- Care e animalul tău preferat ?
Trei.- Dar culoarea preferată ?
Atât. Încă o dată bun venit .
Dear Mao. , 21

Thanks for the warm welcome <3 Chiar aveam nevoie 21 Pai , sa-ti raspund la intrebari:

-"Care sunt anime-urile tale favorite?"
-Pai , primul meu anime a fost Naruto deci presupun ca acesta e favoritul meu , iar in rest imi plac : "Death Note", "Shugo Chara", "Shaman King" ,"Slayers", etc ..

-"Citesti? Daca da, ce iti place sa citesti? Carte favorita ?"
- Da! Citesc foarte mult 21 Pai imi place sa citesc mistery-crime, carti politiste dar si de aventura si romantism. Una dintre favoritii mei scriitori este J.K.Rowling. O ador pe Agatha Christie si sensibilitatea mea e L. J. Smith.

-"Ce muzica asculti? Cateva exemple de artisti."
Pai, imi place Muse si Celine Dion 21 Stiu ca sunt stiluri diferite , dar gusturile depind de starea de spiritSmile . Umm...ascult si muzica clasica si pop rock , dar NU ascult manele 21 Nu le suport.

Multumesc mult de urari si caldurosul bun-venit :X Si eu sper sa ne intelegem bine de-acum incolo Smile Thanks again <3


Bun venit pe zup, Aurora! Sper sa-ti faci repede prieteni si sa te distrezi!
Cateva intre ari si de la mine:
1. Din ce sector al capitalei esti?15
2. Yaoi sau yuri?
3. Urmaresti k-drame? Daca da, care-s alea?
4. Verde, mov sau negru?4
5. Citesti / scrii fictiuni? Daca da, ce fel de gen?
Revin daca mai am intrebari..
Hellow Baw ‹з , 21

Merci beaucoup pour l'accueil chaleureux <3 Iubesc umorul tau :X 21 Ce intrebari interesante Smile

- " Ce zodie eÅŸti ? "
Sunt un berbec tare incapatanat 21


- "Care e animalul tău preferat ? "
Iubesc la nebunie si chiar am o pisica <3 Birmaneza 21


- "Dar culoarea preferată ? "
Albastru <3 Albastru si turcoaz Smile <3

Thanks alot again <3 Sper sa ne-ntelegem de minune ! Smile


[posturi unite]
Hi There ,dot dot curve (: ,

Multumesc pentru primire Smile

-"Din ce sector al capitalei esti" ?
Conteaza? 21


-" Yaoi sau yuri?"
Yaoi 21 For sure : ))


-" Urmaresti k-drame? Daca da, care-s alea?"
Nu, din pacate nu prea am timp sa urmaresc , prea multe temeSmile


-" Verde, mov sau negru?"
Verde <3 21


-" Citesti / scrii fictiuni? Daca da, ce fel de gen?"
Mda , pot spune ca citesc fictiuni ,dar de scris inca nu m-am decis. Mi-ar place sa scriu un fan-fiction despre animeul Naruto in limba engleza...numai sa-mi vina cheful 21

Merci de intrebari si sper ca vei mai reveni Smile <3
Da, am revenit. Intrebasem din ce sector esti pentu ca si eu sunt din bucuresri si doar eram curioasa, atata tot.4
Hmm..vad ca avem cate ceva in comun.. Acum alte intrebari ce mi-au venit pe moment:
1. Asculti rock?5
2. Filmele horror iti plac?
3. Ce desen din copilaria ta (nu c-ai fii prea mare65) ai vrea sa mai urmaresti acum?
Deci ma faci mica ? 21 uff 21 Pai sa vedem intrebarile tale (yeey , a revenit Smile<3) :

"Asculti rock?"
Aham ,depinde de starea mea de spirit 21

"Filmele horror iti plac?"
Da 8 le iubesc , desi as vrea sa ma pot uita la unul pana la capat 21 I love the feeling to get scared <3


"Ce desen din copilaria ta (nu c-ai fii prea mare) ai vrea sa mai urmaresti acum?"
Nu sunt mica! 21 Desi mi-e cam dor sa vizionez Marcellino Smile Mereu mi-a placut serialul acela Smile

Merci inca odata ca ai revenit <3 Si , mai revino si-alta data 21
Bun venit aici, little one! (da, fac special 10 )

Ia niste intrebari:

1. Manga citesti?
2. Iarna sau vara? 21
3. Hmm.... cum te inspiri pentru poezii sau desene?

Oricu', distreaza-te p-aici ^^
Pagini: 1 2