Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hai everyone!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Sunt Luisa,am 16 ani si imi place sa-mi impartasesc pasiunile cu cei la fel de visatori ca si mine(cu capul in nori si totusi cu picioarele pe pamant71 ).Nu sunt foarte vorbareata de obicei (mai degraba sunt un bun ascultator).Prefer sa comunic prin intermediul a ceea ce creez (ce scriu, desenez,etc.) –pentru mine este un mod eficace dea-mi exprima trairile,impresiile,opiniile.Deasemenea,ma pasioneaza muzica(ocupa o mare parte a universului meu),cartile,filmele. Ador chestiile “handmade” si multe altele care nu-mi mai trec acum prin cap…..
However,de-abia astept sa aud pareri noi despre lucrarile mele!Until then,I’m ready to answer at any of your questions!
Bine ai venit pe Animezup, a beautiful lie!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Well.. Bun venit Luisa.
Daca tot ne-ai dezvaluit unele din pasiunile tale am sa te intreb cateva lucruri in mare.

1. Ce filme iti plac si mai precis ce genuri?
2. Carti preferate?
3. Ce iti place sa desenezi?
4. Iti vei deschide un topic la Fan Art?
5. Ce gen de muzica si ce cantareti iti plac?
6. Visul tau?
7. De unde esti?

In rest iti urez distractie placuta!
Hey Luisa! Ai un nume foarte frumos :X Eu sunt Sara, mă bucur să te cunosc şi bine ai venit pe zup! Am şi eu câteva întrebări:
- Animalul preferat?
- Fructul preferat?
Cam atât. Sper să te distrezi, să-ţi faci mulţi prieteni! Sper să mă număr şi eu printre ei, deoarece mi se pare că avem destule în comun :X Have fun!
sunt din braila(e un mic orasel din Romania71 )filme,seriale care mi-au placut: koizora,the vampire diaries,twilight,you're beautiful,the name of rose(drama,fantasy,comedii,politiste si romance-depinde de film)
Nu stiu ce sa zic de topicul la Fan Art(sunt o fire indecisa)
Carti......o gramada:nu plange sub clar de luna,evermore(gen twilight si jurnalele vampirilor care mi-au placut mult),alchimistul,sa vii ca o parere,sarutul de foc(pavel corut),dracula,romanele politiste ma pasioneaza....
Muzica rock este genul care ma reprezinta acum(versuri au impact emotional) si se muleaza pe trairile mele.Inca mai am o paiune pt cei de la Cinema Bizarre...insa imi place si TH,Coldplay,The Gazette,Muse.
La capitolul vise ei bine........sa zicem ca orice as deveni vreau sa imi fac bine meseria si sa fiu respectata
Desene in special in creion(culorile mai putin in ultimul timp)
thanks for questions...[posturi unite]
multumesc ,Sara!
anime:Nana si The Hell girl(nu am urmarit prea multe)
am mai multe fructe preferate:cirese,portocale,struguri...
Hey, azazel trecce pe aici.Bun venit pe forum
Avatarul e facut de tine??
MMO-uri joci??
Capucino/cafea/ciocolata calda??
Cam atat am de spus.
Cya
thanks,azazel!din pacate nu am atata talent si nu am exersat atat cat sa ajung la performanta asta.....jocuri nu deocamdata insa nu se stie ce preocupari voi avea in viitor
ciocolata calda si Capucino(cafea doar cand se anunta vreo petrecere la care somnul nu e binevenit)
and OCULT LEGION I like how it sounds(i don't know much but I promise to learn)
Buna, Luisa! Îmi pare bine să te cunosc, eu sunt Kat(:
Îmi place nickname-ul tău 5 Îți plac cumva 30 seconds to mars?
Versuri sau proza?
Papagal sau hamster?
Cifra norocoasă?
În ce zodie te-ai născut?(:
Scrii la vreun fic momentan? Și dacă da, o să îl postezi? Uf, îmi plac ficurile prea mult v.v
Materia preferată?
Numele preferat?

Kuss-kusspupic
nu ma tenteaza decat ideea de noua tehnologie nu imi place sa o utilizez deci facebook nu.
parul -de la umar cam cu o palma mai lung (nu am avut curiozitate sa masor)acum vreo 3 ani in urma imi placeau jocurile acum insa am luat o pauza.

nice to meet you too,Kat!
dap,imi plac 30 seconds to mars!
proza(versurile isi au momentul lor)
papagal;sunt scorpion(=razbunarea este un plan elaborat si minutios)nu imi place nici o materie(sau mai bine spus modul in care suntem nevoiti sa ne insusim noile cunoastinte),ci doar cateva subiecte de la fiecare materieSmile
imi place numele Tania
Te salut *hug* Cred ca eu as avea cele ma multe intrebari de pus 71 Hmm, stiu ca nu ma poti auzi 21 dar daca am comunica prin viu grai acum, ai putea observa ca sunt gatuita de emotii (ale naibii) Astept (cu nerabdare) sa postezi acele ficuri dementiale.
So... ca un mic interogatoriu: Daca ar fi sa alegi dintre desen si scris, ce-ai alege?
Pagini: 1 2