Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut tuturor!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hi...numele meu e andreea pe scurt andy,am 15 ani .....in primul rand iubesc pisicile!!!...Imi place sa citesc carti...cel mai mult SF,nu am pretentii cu muzica ascult toate genurile,mai mult k-pop si j-rock...imi place mult teatrul si break/street dance.Iubesc animeurile si sper sa ma inteleg cu toti cei de aici...cateva animeuri la care m-am uitat sunt: Kiddy grade,Kiddy girl-and,Spiral,Naruto,Bleach,Shugo Chara,Koisuru Boukun,Junjou Romantica,Zero no tsukaima,Uta no prince sama maji love 100%,Pretty Rhythm aurora dream....pana aici e o lista cam lunga si nu-mi aduc aminte toate numele .
Bine ai venit pe Animezup, JustAndy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bunăăăăăă. Bine ai venit pe zup sper să îţi faci mulţiii prieteni :]. Am şi eu câteva întrebări for you:
1. Care este anime'ul tău preferat ?
2. Asculţi rock ? Atunci care este trupa ta preferată ?
3. Care este culoarea ta preferată ?
4. Îţi place să desenezi ?
5. Care e animalu tău preferat ? :]
Cam atât. HAVE FUN ! ^^
Bine ai venit pe AnimeZup! Asigura-te ca te distrezi cat timp stai pe aici Yondaime
Mersi pika-ciu, si eu sper sami fac multi prieteni
1. Trebuie sa aleg doar unu?...Greu, desi cred ca ar fi Kiddy Grade.
2. Da ascult, trupa mea preferata e The Gazette!
3. Albastru...un albastru deschis
4.Da, imi place 8...dar nu sunt cine stie ce artista.
5.Animalul preferat ar fi pisicile 8
Thank you !!!

Multumes Yondaime, cu siguranta am sa am distrez xD
Bună Andy! Îmi place numele tău! :X Eu sunt Sara şi mă bucur să te cunosc! Suntem destul de aproape una de alta. Oricum, până una alta, am şi eu nişte întrebări:
- Ai încercat să faci vreodată cosplay?
- Manga preferată?
Şi cam atât! Să te distrezi şi să-ţi faci prieteni (printre care şi eu, sper) 4
Mersi Sara si mie imi place numele tau 8 (mai mult decat pe al meu ) incantata sa te cunosc !!

- din pacate nu 22 desi mias dori sa fac unu...
- am 2 preferate (defapt mai multe dar nu conteaza 78) Shugo chara si Koisuru Boukun

Thanks cu siguranta vei fi pe lista mea 5
Da,am uite aici link daca vrei..desi sar putea sa fie privat, http://www.facebook.com/settings/?tab=pr...2784551588
Era lung inainte ...ce a fost in capul meu de m-am tuns...ei bn e pana deasupra umerilor...
Cele 3 marimi?
Sincer deobicei ma joc online,e un joc care il am pe pc...ma joc doar cand nu am net "Guilty Gear X2"
Well, îţi urez şi eu un 'bun venit' cam întârziat... ^^ Văd că deja te-ai acomodat pe forum, având în vedere că ţi-ai schimbat nickname-ul ; cute btw.
Click - acestea sunt regulile de la topicul Nou veniţi *smile* Te asigur că este necesar să le ştii, dacă doreşti pe viitor să postezi aici, urând câte un 'welcome' userilor noi xD.
Cam atât sw ; dacă ai nevoie de ajutor, îţi sunt la dispoziţie Smile.