Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna tuturor, ma bucur sa va cunosc!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna, tuturor, ma bucur sa va cunosc! Ma numesc Elena si sunt din Bacau. Cu ce sa incep, sunt multe de spus. Am multe hoby-uri, adica fotografiatul, cantatul la vioara si pian. Dar cel mai mult imi place sa citesc/scriu fan ficuri.
Anotimpul meu preferat este toamna, culoarea preferata negru si sunt o ticnita. Astept intrebari si ma bucur sa va cunosc!
Bine ai venit pe Animezup, ***Sayu***!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Si eu ma bucur sa te cunosc Zuppy! O sa ma distrez chiar foarte mult! Dar cum sunt incepatoare iar acesta este primul forum pe care ma inregistrez presupun ca s-ar putea sa ma poti ajuta cu o problema: de ce nu merge sa pun smilies? In rest nu este nici o problema!
Bine ai venit pe forum Elena! *hug* Sper să te distrezi, sş postezi cât mai mult şi să-ţi faci o grămadă de prieteni. ^^
O să-ţi răspund eu la întrebare, XD fiindcă Zuppy este mascota, ea/el nu îţi va răspunde la întrebări. Oricum dacă ai nelămuriri îţi sugerez să treci pe la regulament.
Acum faza cu smile-urile - nu mai avem voie fiindcă s-a pus o nouă regulă, deoarece mulţi useri exagerau cu ele, aveau prea multe şi majoritatea comurilor erau pline de astfel de feţe. Sper că înţelegi.
Şi eventual dacă mai ai vreo nelămurilre întreabă un moderator. <3

So... mă bucur să te cunosc. Distracie plăcută!
Buna Elena! Eu sunt Kita, incantata de cunostinta! *hug*
Bine ai venit pe AZ si sper sa te distrezi din plin. Vad ca ai spus ca iti place mult sa citesti ficuri, ai o tona la topicul de fan-fin, sa te delectezi.
Cateva intrebari ca sa ne cunoastem mai bine^^:

1. Cati anisori ai?
2. Ce fel de fic-uri iti plac? Ai vreun topic deschis la fan-fiction?
3. Roscati sau bruneti? * puppy face*
4. Animalul tau preferat?
5. Cappuccino sau Cola?

Unele intrebari destul de random *laughs*. Daca ai nelamuriri sa ii spui unui moderator, sau eu am sa incerc sa te ajut daca ma contactezi la profil sau pe mess. Daca n-ai prieteni pe-aici sau vrei sa vorbim, feel free to come to me! ^^.

regards.
Bună Elena. Bine ai veniz pe zup. Sper să te distrezi şi să îţi faci mulţi prieteni. Am şi eu ceva întrebări :
1. Care este animalu' tău preferat ?
2. Ce muzică asculţi ?
3. Care este anime'u tău preferat ?
4. Cum te vezi peste 6 ani ?
Cam atât. Încă odată bun venit şi HAVE FUN ! ^^
Bun venit printre noi!>:D< Acum care va intrebari.
1. Ce culoare are parul tau?
2. Ce hobby-uri ai?
3. Care-i culoarea ta preferata?
4. Vacanta perfecta?
5. Ce animale iti plac?
Cam atat momentan, daca mai imi vin idei, revin.^_^
Hei Elena..bine ai venit pe animezup si eu sunt noua aici si deasemenea si pentru mine acesta e primul forum pe care ma inscriu xD deci sper sa ne intelegem
Cateva intrebari?

1.Ce zodie esti?
2. Citesti carti? Daca da care e cartea ta preferata?
3. Iti place sa desenezi?
4.Ai vreun manga preferat?
5.Cati ani ai?

Cam atata ar fi.... Distreaza-te pe animezup XD