Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Heya, guys! Ma numesc Georgiana, am 17 ani. Nu am urmarit prea multe animeuri. Am vizualizat doar Junjou Romantica si Sekaiichi Hatsukoi - din categoria Yaoi -, si desigur...Yu gi oh, Duel Master, Galactik football. Ma pasioneaza cartile, imi place foarte mult sa citesc sunt si autor amator(dar asta e partea a doua).
Iubesc rock-ul. Sunt de parere ca nimic nu trece mai sus de muzica rock si nici nu are sa treaca vreodata. Ascult trupe ca Five finger Death punch, Plan Three, Sick puppies, Breaking Benjamin, Linkin Park, etc.
Deasemenea, in putinul timp pe care il am liber, mai particip pe la RPG-uri si urmaresc seriale.(Supernatural, The Vampire Diaries, House, Pretty Little Liars, American Horror Story ..etc)
Ma bucur ca am dat peste aceasta comunitate si sper sa ne intelegem cat se poate de bine.
`Seara buna!
Bine ai venit pe Animezup, temporary_bliss!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Heya ^_^
Si eu sunt noua, doar cu(,) contul.. Ziceai ca esti scriitoare-amatoare? De yaoi cumva? Ai de gand sa postezi vr-un fic si aici, ca sa ma pot delecta si eu?5
Cateva intrebari:
1. De unde esti? (zona / oras / tara, ceva, orice)
2. Asculti si j-rock?
3. Urmaresti k-drame? Daca da, care-s alea?
3. Iti plac sexosii de la Cinema Bizarre?21
Cam atat, momentan. Revin daca mai imi vin idei. >.<
(18-01-2012, 10:13 PM)temporary_bliss A scris: [ -> ]Nu am urmarit prea multe animeuri [...] Galactik football. - nu e anime

Sunt de parere ca nimic nu trece mai sus de muzica rock si nici nu are sa treaca vreodata. Ascult trupe ca Five finger Death punch, Plan Three, Sick puppies, Breaking Benjamin, Linkin Park, etc. - youdon'tsay.jpg; as putea sa iti fac cunostiinta cu trupe infinit mai bune in ceea ce priveste genul rock, daca zici ca nimic nu-l intrece. Astea sunt scalambaieli care se incadreaza relativ, fara suparare.

Bine ai venit, presupun ca ai aparut pe aici pentru a iti posta ficurile, daca tot spui ca esti autoare amatoare; sper ca esti unul din userii care merita cititi si aduc ceva nou.

Daca iti plac asa mult serialele iti sugerez sectiunea noastra unde gasesti o varietate destul de larga. Subforumul dedicat cinematografiei a fost reorganizat de curand si sunt sigura ca o sa-ti gasesti drumul usor pe acolo. ^^

Daca ai lucrari yaoi/yuri/hentai va trebui sa ceri permisiune pentru a posta la Mordor's Gate.

Heya, Abbie!
Da, sunt scriitoare amatoare. Am inceput sa scriu ceva cu baieti recent, sa vad cum imi organizez timpul si e posibil sa si postez 4.
1.Sunt din Oltenia, Judetul Gorj , Tg-Jiu. 15
2.Ascult Girugamesh din an in Pasti.
3.Nope.
4.Daaa, ador Cinema Bizzare din toate punctele de vedere. Smile

Hey, Uberwald. Multumesc! Inca nu m-am decis daca o sa public ceva din creatiile mele...dar daca ma hotarasc, o sa va anunt.
Si sper sa ma descurc...daca nu ....pot sa intreb pe cineva, nu?
Multumesc din nou!
Bună Georgiana ! Bine ai venit pe zup. :] Şi eu urmăresc Vampire Diaries. Îl ador pe Damon 5 . Bun, hai să pun şi eu nişte întrebări simple :
1- Care este culoarea ta preferată ?
2- Care este animalu' preferat ?
Cam atât. Nu mai ştiu ce să spun T.T ; HAVE FUN ! ^^
Mersi, Pika-ciu!

1.Negru..si albastru inchis..
2.Cainele. Cainii sunt animalele mele preferate din copilarie.
Bine ai venit pe AnimeZup! Daca ai nelamuriri, poti apela la mine. Daca ai nevoie de prieten (as in Boyfriend), la fel, poti apela la mine Yondaime
24
Multumesc mult, Yondaime! O sa tin cont de asta!
Buna! Trebuie si Dragos sa treaca pe aici neaparat! ^_^

So...Let's see...

Mic chestionar:
1) Ce masina iti place?
2) Imi poti recomanda cateva carti romantice?
3) Disponibila? n_n
Pagini: 1 2