Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutare!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

Shimo

Sunt Simona,din Timisoara......mi-am facut cont mai demult....n-am mai putut sa-l accesez...mi-am facut altul...well in fine 4
Mi-as dorii sa ii cunosc si pe ceilalti anime/manga/kpop/j-rock etc fans din tara si chiar sa facem un kind of a "meeting" si in Timisoara(ceea ce am mai incercat odata....si a iesit chiar bine 21)))...desi de pe zup ne-am strans doar 3 oameni).Well...invitatia ramane deschisa si ....hmm...see you later?
Bine ai venit pe Animezup, Shimo!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Heii Simona . Welcome here ! *hugs*
Cateva intrebari,daca nu te deranjeaza ^^
-Anime-uri preferate?
-Trupe/artisti favoriti ?
-Metal asculti?
-Iti place sa citesti? Daca da , ce citesti ? ^^

~cam atat. Nyappy posting

Shimo

hello!
Animeuri preferate:hmm....pai cam greu de ales....dar ar fii Death Note,Fullmetal Alchemist,Bleach
Trupe/artisti favoriti:well eu ascult cam de toat e,inafara de muzica populara si "the ones that can not be named(manele...yecs!).Momentan ascult kpop mai mult,dar imi place si rockul(sistem of a down,30 sec to mars,aerosmith,LP...etc) dar si oldies (Edwyn Collins,Atomic Firrebals,Seal....) si altii...21
Obisnuiam sa citesc mai des....dar cu faculta'asta nu mai am viata sociala!In general citeam cam de toate genurile,acum inclin spre carti de dezvoltare personala.

p.s.nu va speriati de faza cu faculta.....i'm just a kid on the inside21


salut!
mic chestionar deci...21
1)oricat as incerca,nu pot avea doar o singura culoare preferata21...cred ca e undeva printre rosu,verde,negru si alb(care-s non-culori,but who cares...)
2)again....mai multe fructe....actually nu fac mofturi la fructe...imi plac toate4
3)oooo...masina mea de vis e audi a 7 ...pe negru...momentan
4)depinde cine intreaba3

Heeeiii! Am trecut si eu pe aici sa iti urez un "Bun venit!" cat se poate de calduros. Sper sa iti placa aici pe zup, sa te distrezi, sa te integrezi cat mai repede si, nu in ultimul rand, sper sa-ti faci multi, multi prieteni. Desigur, sper ca printre acestia sa ma numar si eu, ca prietena a ta vreau sa zic. Acum, daca vrei si tu, ce ai spune sa ne cunoastem mai bine? Am si eu cateva intrebari pentru tine:

I) Iti place Japonia?
II) Ti-ai dori sa mergi acolo?
III) Ai mancat vreodata mancare specifica?
IV) Care este filmul tau preferat? (anime) sau nu.
V) Ai vreun talent? Iti palce sa canti/dansezi/desenezi/s.a.?
Hey Simona! Bine ai venit pe zup! Eu sunt Sara, nice to meet you!¤ Am şi eu câteva întrebări:
- Numărul preferat?
- Manga preferată?
- Ai animal de casă? Şi care e preferatul tău?
Cam atât. Sper să te distrezi şi să-ţi faci mulţi prieteni! hug

Shimo

hellllllooooo girls!mersii de urari,si eu ma bucur sa va cunosc!3
deci,sa va raspund la intrebari :
1.Ador Japonia!Mi-ar placea sa o vizitez,de fapt e un vis de-al meu....intr-o zii tot o sa ajung cumva in Japonia21.Chiar am facut si putina japoneza(din pacate am ramas fara profa momentan2 iar mancare specifica nu prea am mancat .
Film preferat.....greu de ales....poate "Mr.Nobody"?..21)))
Iar cand vine vorba de talentele mele.....21))))....eu sunt un fel de "Jack of all trades"....nu pot spune ca excelez la ceva dar ma pricep la mai multe (fac sport,karate mostly;si dansez un pic,shuffle si tektonik;mai si cant putin....asa cat sa o ia razna matzele din cartier!...21));nici cu desenu' nu stau rau la capitolul "abstractiuni".
Numar preferat .....nu am Smile iar manga pref ar fi "bleach"....la care sunt cu muuuuult in urma.
La bloc nu am animal de casa,dar am la bunici niste caini si matze care sunt si preferatii mei...greu de decis intre caine si pisica...poate 49% imi plac cainii si 51% pisicile.

See you later!
Bună Simo ! Bine ai venit pe zup ! :] Sper să te distrezi şi să îţi faci mulţi prieteni. Acum, aş avea şi eu 2/3 întrebări pentru tine .
1- Care este culoarea ta preferată ?
2- Câţi ani ai ?
3- Care este anotimpul tău preferat ?
4- Îţi place îngheţata ?
Şi cam atât. HAVE FUN Simo ! :]
Helăw, bun venit aici pe micuțului-măricelul nostru forum anime & manga. Sper să te distrezi și să te simți bine, să-ți faci mulți prieteni și să întâlnești numai useri prietenoși. Dacă ai vreo nelămurire mă poți întreba pe mine sau pe alt membru din staff. Câteva întrebări acum:

Roșu sau verde? Naruto sau Ino? Sandale sau șosete? Iarna sau vara? Ummm, cam atât :D.
Bine ai venit pe AnimeZup. Stai atent la spam, te rog, ca deja ti-am modificat doua posturi. Pentru regulament, intra aici http://animezup.com/regulament.html

Pagini: 1 2