Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nyan~salut!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Heii. Sunt Merry/Mar/Merisor/Mao/cum vreti voi ^^
Am 12 ani ._. [ da,da,mica,mica -.-'' ] Sunt din Bucuresti.
Ascult rock,metal,j-rock,k-pop si uneori dubstep :302:
Anime-uri favorite [ imi plac multe,dar nu imi vin in minte acum toate >.<]
No.6 , Junjou Romantica, Sekaiichi Hatsukoi , Kuroshitsuji , Loveless, Fairy Tail , K-ON , Ouran High School Host Club , UN-GO , Durarara etc.
Tumblr,food,music,animes/manga=my life.

Uhm,nu mai stiu ce sa zic T.T

~astept intrebari , nyan!
~ah da , ador pisicile ^w^
Bine ai venit pe Animezup, Mao-Chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
hey, buna mao! bine ai venit pe zup! hug

sper sa te simti cat mai bine si sa iti faci cati mai multi prieteni
acum cateva intrebari:
1.ai spus ca asculti rock, j-rock, j-pop cateva exemple :d
2.ce zodie esti?
3.culoare preferata?
cam atat...
Heii! Merci de intampinare ^^
Ascult The gazette , LM.C, SuG , Vivid , Alice nine , Miyavi, Plastic Tree , REALies , Vidoll , Kalafina , 2NE1 , Big Bang , Boyfriend , Teen Top ,Super Junior , Shinee , Block B , 4minute, Beast , KARA , Escape the fate , Hypnogaja , Nightwish , Within temptation , Epica , Poets of the Fall , Broken Iris , System of a Down siiiii multe altele -le-am pus la gramada *giggles*
Sunt balanta ^^
Culoare preferaataa? Uhm. Imi place griul [ da, bine, e non-culoare -.- ],toate nuantele de albastru si coraiul
Hey Mao! Bine ai venit pe zup, eu sunt Sara, nice to meet you!¤ Um, am şi eu nişte întrebări:
1. Ce părere ai despre pisicile negre?
2. Cartea preferată?
3. Manga preferată?
4. Mâncarea preferată?

Cam atât. Sper să te distrezi şi să-ţi faci muuulţi prieteni! hug
Hey Sara , si mie imi pare bine sa te cunosc ^^
1. Nu sunt superstitioasa. Chiar imi plac ^^
2. Uhm cred caaaaa ''Mandrie si prejudecata'' de Jane Austen
3. Love stage!!
4. uhm nu stiu , poate salata de avocado *omnomnomnom*
Buna Merisor! Eu sunt Kita, si ma bucur sa te cunosc ^^. Btw, avatarul tau e chiut rau. Avem cam aceleasi preferinte muzicale se pare 15.
Sa-ti pun si eu cateva intrebari:

1. Ne vei uimi cu un topic la fotografie/ GFX/ fan-fic, ceva?15
2. Iti place anime? ^^ Ai unul preferat?
3. Animal preferat?

Soo... astea sunt intrebarile, sper sa ne mai intalnim pe aici si sa fim prietene^^.

Edit by Addeh. -> Btw, a spus că-i plac anime-urile şi a dat some examples there ^^.
Bun venit printre noi, sweety 15 I'm Addeh [ Adina sau Adi, cum vrei să-mi spui *laughs*]. Sper să ai parte de distracţie printre noi, hope you'll make some buddies and you'll learn new stuff.
Now now, din anime-urile pe care le-ai enumerat, îmi cam dau seama că eşti fan yaoi ?... tell me if im wrong.
Îţi plac roşcaţii ?
Ce zici de dramele coreene ?

Thats all, ne mai citim pe forum.
Dacă ai nevoie de ceva sau ai vreo nelămurire, îmi spui la profil, nu-i niciun deranj, never xD.
Heii ,multumesc pentru primiri *le hug*
Kita, deja am deschis topic la fotografie si GFX ^^
Animalul meu favorit este mâța.

Addeh [ ah,ce nickname cute o.o ce-mi plaaceee o.o Addeeeh , Addeh , Addeeh <33 ] da , sunt fan yaoi *laughs*
Roscatii? Nu chiar o.o
Am sa ma uit si la drame coreene *giggles* Momentan urmaresc o drama japoneza , Atashinchi no Danshi

~Multumesc din nou pentru intampinaaari
nyan
Heii ^^
Am si facebook~
O poza cu mine *nu sunt cine stie ce frumusete ._. dar cred ca nici atat de urata incat sa te sperii nu sunt * http://i41.tinypic.com/35mk55h.jpg
Jocuri online nu , dar ma mai joc Kingdom Hearts si Final Fantasy pe PSP ^^
Pagini: 1 2